Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy szép ám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy szép ám de csendes, visszahúzódó lánynak nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

persze persze,,,akkor is van hibád.


Általában semmi visszajelzést, érdeklődést nem szoktak mutatni ezek a lányok, ez pedig csak távoltart mindenkit.

2014. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy van hibám. Nehezen tudok a fiúkban megbízni, mert már csalódtam. Illetve hogy ha látom hogy hülyének néznek könnyen felkapom a vizet. De amúgy nyugodt ember vagyok.
2014. jún. 8. 15:49
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

nem azt mondtam hogy unalmas vagy hanem hogy ezt HISZIK!

képet esetleg küldenél privátba vagy hasonlót, hogy az arc alapján megtudjam e mondani hogy inkább amiatt nem mernek közelíteni? mert pasiknál sokszor van az, hogy nem mernek közelíteni egy jó csajhoz mert túl jónak gondolják magukhoz képest pedig lehet a csaj pont ő rá vágyik :)

amúgy próbálj másokkal beszélgetni a környezetedben arról mi érdekel mit szeretnél elérni, milyen párt keresel mert lehet pont azért nem közelednek mert nem tudnak rólad semmit!

#8-as voltam

2014. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem járkálsz el ismerkedni, haverkodni, bulizni. Pedig a macsók meg az alfahímek között van olyan aki a csendesebb nőket szereti.
2014. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz nem járok el sehova szórakozni.
2014. jún. 8. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!