Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a b. nőmmel 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a b. nőmmel 8 év után. Azért voltam vele mert 12cm a péniszem és előtte nem szégyelltem. Merjek csajozni?

Figyelt kérdés
Már van Bmw-m, biztonsági őr vagyok és apám is mondta az egyenruha tekintélyt parancsoló mindig mondja, hogy szép vagyok.
2014. jún. 8. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A bmw-től és egyenruhától nem lesz nagyobb a farkad.. A személyiségeddel tudsz kompenzálni.


Egyébként nekem nem lenne elég, de biztos vannak olyanok, akiknek ezzel nincs gondja.

2014. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem lenne elég? Az udvariast nagyon elő tudom adni.:)
2014. jún. 8. 19:39
 3/12 anonim válasza:
Ez már eléggé szánalmas. Ha tudod használni, nem kell neki megmutatni, csak betenni, ha alatta van úgyse azt nézi, a vagina az első 5 centin érez élvezetet, beljebb már csak tágul tágul... rajta, rajta, alkoss nagyot az első estén, hogy ne csak megjátsza a csaj, hogy elment. Aztán okosan tovább. Ha hivatkozik arra, hogy kicsi, akkor mondjad neki, hogy multkor eléggé megvoltál vele elégedve ;)
2014. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mást is akarok csinálni. Akkor már látja.
2014. jún. 8. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert nekem a 12 kicsi, ennyire egyszerű.
2014. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezért félek,hogy nem találok jó nőt.
2014. jún. 8. 20:28
 7/12 anonim válasza:
Keress kis mellű csajt, így lehet visszavágni. Najó, csak viccelek, ha valaki szeret, akkor szeret, nem a farkad mérete adja a szerelmet.
2014. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Öregem (neved alapján gondolom) 26 éves vagy, és (már ne is haragudj) Úgy fogalmazol mint egy kis középsulis kölök.


Miért ne próbálkozhatnál?

Önbizalom kellene ide de abból nem kevés és nem bmw vagy mittomén mi...

Szépen találd meg a párodat és ne éveket vesztegessél valakire aki meg sem érdemelte hogy rá pazaroljad.

Ismerd fel időben hogy sz** van a levesbe, nem passzolnak a dolgok kettőtök közt és lépj le.

Tanulj az előző hibáidból is.

Aztán vágj a csajozásba minél előbb, maguktól nem fognak jönni a nőcik.


Ezt a gondolkodásmódot felejtsd el!

27 F

2014. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Merev helyzetbe 12,vagy ha nyugdíjban van? De amúgy meg ne a farkad miatt szeressen,akkorával is lehet élvezetet nyujtani
2014. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugiban bocsánat.... Xd
2014. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!