Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk a barátommal, én még mindig szeretem, és folyamatosan csak sírok. Vissza akarom kapni. a vak is látja rajtam, hogy kínszenvedés az életem nélküle. Akkor nekem ő lenne a nagy Ő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:( Ez olyan szomorú, ha a barátod lennék, én nem hagynám ezt csak úgy veszni, ha tényleg csak ennyi az indok. Mások is így alkotnak egy párt, házasságban is van olyan hogy az egyik fél külföldre vagy messzi városba megy dolgozni.

Ezt nem is érteném. Bár én eléggé érzelmes és ragaszkodó típus vagyok, a páromat életre-halálra is szeretném, ha nem valami komolyabb, nagyobb csalódás váltaná ki a szakítást..


utolsó voltam

2014. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
én is érzelmes és ragaszkodó típus vagyok, és a volt asszonyról is ezt hitte, aki 12 év után lelépett egy másik fickóval. mély sebet hagyott benne... és nemtudom, megint sírok :(
2014. jún. 8. 22:08
 13/17 anonim ***** válasza:

:(


Igen, megértem, egy félrelépés nálam is kivágná a biztosítékot, de én haragudnék is a férjemre.

Miért nem beszéli meg velem a problémáját, amit esetleg meg is oldhatnánk?

Ne sírj, ha tudod, vedd fel a kapcsolatot, nekem meghasadna a szívem látni a párom fájdalmát, ha csak ez a külföld az akadály.


Egyik tanárnőm fiának 10 éves kapcsolata lett oda, hogy a lány kiment Japánba, és ott akart maradni. De ez egy másik történet, a részleteket nem ismerem, de nagyon is át tudom érezni, milyen ha elhagyják az embert.

Az én volt barátom se akart semmit megoldani, később rájöttem, alkalmatlan is lenne rá.

2014. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Neki meg a 12 éves kapcsolata lett oda. meg is értem, hogy fél bízni, vagy fél, hogy megint ez lesz a történet vége.

de tudja, hogy mennyire odavagyok érte, akkor miért nem érdemlek meg egy esélyt? :(

2014. jún. 8. 22:34
 15/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire friss neki ez a volt nős dolog.

Bár, ha magamból indulok ki, ha új kapcsolatom lenne, már egy gondolatnyit se izgatna a múlt. Mert újra van ok a boldogságra.

Szerintem érzelmileg nem túl stabil a párod.

Az enyém éretlen volt, és csak mostanság esett le.


------------ az ő indoka a szakításra az volt, hogy nem vagyok elég "felnőtt"--teljesen még nem is, én a koromnak megfelelően viselkedtem végig, tudta ezt, hisztizésre meg nem emlékszek.


Pocsék helyzet ez, akárhogy is jön.

Én is így éreztem, ahogy te most.

2014. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én se kaptam semmi lehetőséget, arra se, hogy élőben megbeszéljük. Nem érzem korrektnek a Facebookos búcsút.
2014. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha menni akar megy, ha maradni akar marad! Minek ráerőltetni bármi olyat amit nem akar. Ha szeretne hidd el veled lenne. De nincs veled, így elkell fogadni a helyzetet. Egy pár hónap múlva reméljük könnyebb lesz neked is. Addig pedig próbáld lefoglalni magad valamivel, legyen célod és azt érd el! Lesz még más, akkor is ha most úgy gondolod hogy nemkell mert őt szereted. Ha ő nem mutat érdeklődést, akkpr ez a kapcsolat elmúlt sajnos, így neked sem érdemes tőle függnöd!
2014. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!