Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy sokszor egy csúnyább, kövérebb párok boldogabbak, mint a csinosak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

és te észrevetted hogy leakarsz másokat alacsonyitani? -_-

nincs olyan hogy csúnyáb párok...

vannak a normálisak a boldogok a feszültek stb.. de külsöre mindeggyik ugyan az!

attól hogy neked nem tetszik ök még ugyan olyanok mint te.. söt ha te igy látod még jobbak is mint te... ök nem itélkeznek de te igen... szánalmas.. -__-"

2014. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Se külsőre, se belsőre nincsenek tökéletes emberek, ahogy tökéletes párok sem. Ezért kár és szánalmas is olyat mondani egyesekre hogy csúnyábbak, vagy csinosak....hogy jössz te ahhoz hogy bárkit is csúnyának nevezz? Nem kéne annyira tökéletesnek képzelned ám magad....


Mindenkinek más az ízlése, mást tart szépnek. Én duci csaj vagyok, a férjemnek pedig van egy kicsi pocakja, így ismertük meg egymást, így szerettünk egymásba, boldogok vagyunk együtt. Nem kell megjátszanunk egymás előtt a tökéletest, hisz nem vagyunk azok, ahogy SENKI sem az. Még a csinosnak mondott vékonyak sem.


Egyébként ha ilyet látsz, az szerintem inkább felszabadultság, emiatt tűnnek boldogabbnak, mert a duci emberek nem azon görcsölnek folyton, hogy mások mit gondolnak róluk....én is kb leszarom hogy a férjem haverjainak vagy a férfiak kb 80%-ának nem jövök be...rohadtul hidegen hagy. Annak akinek a véleménye érdekel, az imád, szeret, és egy ölelésre úgy áll a farka, hogy öröm nézni... szóval ennyi:)

2014. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Noydra ***** válasza:

12: Az utolsó bekezdésednek semmi értelme.

Csak gondoltam szólok.:D

2014. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
esetleg csak nem érted:) gondoltam szólok...
2014. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noydra ***** válasza:

Szerintem pont az olyan emberek görcsösek, akik nem elégedettek magukkal. És valljuk be, nem sok túlsúlyos ember fogadja el magát teljesen. Jó oké, te igen. Nem mondtam, hogy senki sem.

Ellenben nem értem miért lenne görcsös az, akinek mondjuk jó a teste. Pont ők a felszabadultabbak. Ez az én véleményem.:)

2014. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre. Sajnos azt tapasztaltam a környezetemben, hogy a kövér párok rosszabb anyagi helyzetben vannak.

Egyébként az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy egy kövér pár tagjai jobban megbecsülik a másikat, mert tudják, hogy kövérek és sokkal nehezebben találnak párt, mint a nem kövérek?

2014. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Én a túlsúlyom ellenére mindig találtam párt amikor akartam hogy legyen...


Amúgy az sem mindegy milyen párt...komolytalant, vagy szexet könnyű találni, de az igazit ugyanúgy mindenkinek nehéz...

2014. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!