Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés újra összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés újra összejönni az exeddel? Van olyan köztetek, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés

Miért szakítottatok? Hogy jöttetek újra össze? együtt vagytok még?

Esetleg éreztétek ugyanazt a fellángolást, mikor újra összejöttetek, mint az 1. kapcsolatotok idején?

Kíváncsian várom a történeteiteket!


2014. jún. 9. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-mert egy barom volt

-úgy,hogy egy barom voltam

-persze,hogy nem

-nyilván nem

2014. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dugni? könnyen ment.
2014. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakítottunk,mert megromlott a viszonyunk,sokat veszekedtünk,a viták elfajultak köztünk.Én féltékeny voltam,ő meg gyerekes,és kicsit önző.

Két éve nyáron dobtam ki végleg,előtte még megpróbáltuk együtt,hiányoztunk egymásnak,felhívtuk egymást.Viszont nem működött.Ebből következően nem vagyunk már együtt régen.

Ugyanazt a fellángolást természetesen egyikőnk sem érezte,hiszen a felmelegített töltött káposzta effektus állt elő.Illetve mivel a szennyest sem vesszük fel még egyszer,hát ezt is kár volt erőltetni,mert ez is olyan volt kb.,mint mikor megint felhúzod a koszos zoknit.


Összegzésképpen annyit mondanék,hogy nem ajánlom senkinek az ilyesmit.

2014. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szakítottunk, mert mindenen veszekedtünk már, az állandó oktalan féltékenykedésével megkeserítette a kapcsolatunkat. Szakított velem, és rögtön összejött mással. Aztán kidobta értem a csajt, és visszasírta magát hozzám, azzal a dumával, hogy majd mindent megtesz, hogy jó legyen. Visszafogadtam, mert nagyon nehezen szeretek meg valakit, és nem akartam egyedül lenni. Jó is volt kb. 2 hónapig, amíg nem veszett össze a legjobb barátjával, aki hozzám rohant elmesélni, hogy "kedves barátom" csal engem...elkezdtem nyomozni, és minden igaz volt, hobbi szinten fektette meg a csajokat a hátam mögött...tudtam, hogy nem a legjobb a kapcsolatunk, de ez akkor is nagyon sokkolt...2 éve szakítottunk, de én azóta sem tudtam elköteleződni senki iránt, mert ha ő többen éven át így megtudta játszani magát, akkor ezt más is simán megtehetné velem....ha nem adok neki 2. esélyt, talán sose derül ki...
2014. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!