Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós gondok. Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós gondok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt. Lobbanékony természetűek vagyunk, mindig megyünk minden felé, közös programok, haverokkal programok. Kutyáink is vannak, így sokszor azokat is visszük. Külön élünk a szülőktől.

Tegnap összevesztünk, és annyira hogy egy napra el is mentem otthonról, haza a szüleimhez.

Anyósommal tök jó volt a kapcsolatunk mindig is, barátnői viszonyunk volt. De mostanában rájött egy amolyan "kapuzárási pánik" össze vissza edz, próbál iszonyú vékony lenni. Én sportolok régóta így próbáltam segíteni neki ebben, étkezés és mozgás terén is. Amióta edz, azóta megváltozott belsőleg... Olyan ellenségessé vált.


Tegnap volt ez az összeveszés párommal, rá egy napra megbeszéltük felnőttek módjára és ki is békültünk. Amiről én nem tudtam, hogy mialatt én elmentem, párom maga alatt volt és ezt anyósom ki is használta. Olyanokat írogatott neki, hogy ez a kapcsolat nem jó, pocsékoljuk egymás idejét, neki egy új kapcsolat kéne, befizeti nyaralni egyedül ha akarja stb stb... szóval elég intenzíven beszélte le rólam a fiát. Ez annyira földhöz vágott mikor megtudtam hogy nem tudom hová tenni a dolgot. Mit tennétek a helyemben? Anyósom váltig állítja hogy ezt azért csinálta hogy nekem segítsen. De ebben semmi segítő szándékot nem látok.



2014. jún. 9. 16:00
 1/7 Zoé970 ***** válasza:
Talán lehet,hogy az anyósnak az a hátsó szándéka,hogy szétmenjetek.Vagy csak agyára ment a sok edzés és máshogy látja a dolgokat.Én se látom ebbe mit a segítség.
2014. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hiánya van és ezért írígy.
2014. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a riválist látja benned.
2014. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ilyen helyzetben mit tehetek? Azt észrevettem többször hogy mintha irigykedne mert lényegében az anya szerepet én vettem át a fia fölött, azzal hogy egy háztartásban vagyok a fiával. Vagy csak nem bírja elviselni hogy nincs már befolyása ránk? nem tudom.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

2014. jún. 9. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neki is lenne valaki, aki lefoglalja nem foglalkozna veletek.
2014. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is riválist lát benned tudat alatt.! Az én anyósjelöltem (nyugodjon békében) elhordott mindennek, hogy kihasználom a fiát anyagilag meg stb, mert mikor összejöttünk, már nem pénzelte úgy anyucit, hanem a közös életünkbe fektette a keresetét. Nálunk ez volt a gond :)
2014. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gond ott kezdődik, hogy a párod először az anyjával beszéli meg a párkapcsolati problémáitokat, és nem veled...
2014. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!