Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? ( anyós-jelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? ( anyós-jelölt gondok. )

Figyelt kérdés

Párom anyjának agyréme, hogy teherbe akarom magam ejtetni és ezáltal el akarom venni fia életét. Ahol tud alászúr nekem. Nem ismer engem jól, de nem is akar megismerni, soha nem kezdeményezett velem beszélgetést. Megiltotta a páromnak, hogy társaságban megfogja a kezem. Azzal traktálja, hogy felesleges energiát pazarolni a kapcsolatunkba, mert úgyis szakítani fogunk.

Legutóbbi húzása: mivel ez lesz az első közös nyarunk, elkezdtük tervezni a nyaralást amihez sajnos muszáj szülői támogatást kérnünk mivel én 18, ő pedig 20 ( frissen érettségizett), nemtudnánk miből finanszírozni. Párom anyja viszont csak akkor lenne hajlandó támogatni, ha szednék fogamzásgátlót. Azért nem szeretnék, mert csak most gyógyultam fel majdnem egy évig tartó betegségből, ami miatt rengeteg gyógyszert kellett beszednem. Most szeretném kímélni a májamat meg a testemet és nem mesterséges hormonokkal telepumpálni. Kapcsolatunk amúgysem a sexről szól, a heti 3-4 alkalomhoz bőven elég az óvszer,szerintem. Páromat is már sikerült meggyőznie, aki eddig szintén az egészségemet védte.

Mit kéne erre mondanom, mit kéne tennem ?


2010. júl. 6. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjátok azt, hogy gyógyszert szedsz, ellenőrizni ugysem tudja, ennyi, ha nem akarsz ne szedd! Amúgy Isten ments az ilyen anyóstol, hálaisten engem párom anyuja imád!:)
2010. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt a párodnak kellene megbeszélnie vele mert rá bisztosan jobban halgat.
2010. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak neked vannak ilyen problémáid.

Ezt a kérdést én tettem fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nálunk sajnos a "leülünk és megbeszéljük" dolog sem segített. Bár legalább azóta már nem jár hozzánk az anyós :)

2010. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nehéz kérdés...de első sorban a sráccal kéne megbeszélned, h neked milyen rosszul esik az anyós viselkedése. Aztán ha mást nem hát megmondani neki, h akkor addig nem fekszel le vele, amig biztos helyre nem állt a szervezeted, mert neked az egészséged azért fontosabb. Az anyósnak meg megmondani, h eszed ágában sincs szülni a fiának, mivel egy gyereket se akarnál kitenni egy ilyen paranoiás öregasszonynak...

De nem tudom mi lehet a kapcsolat kimenetele, ha az anyósnak ekkora szava van benne és ilyen könnyen befolyásolható a barátod is...Áldom az istent, h az én anyósom nem ilyen

2010. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor megfogjátok magatokat és mentek a Ti szüleidhez. Ha ez sem megoldható, akkor bele kell vágni a nagybetűs életbe. Sokan belekényszerültek már az életbe 18 - 20 évesen. Én azt mondom, hogy szülőkkel lakni olyan mint rémálmot álmodni. A Ti életetek a ti kezetekben legyen. Másnak ne hagyjátok, hogy beleszóljon. Ha a párod nem tud elszakadni az anyjától, akkor még valóban csak fiú és nem férfi. Szerintem tipli otthonról, mert ahogy leírtad nincs értelme leülni és megbeszélni. Az sem segítene ha bemesélnéd neki hogy fogamzásgátlót szedsz. Mit csinálsz? Orra alá dugod valamelyik barátnőd gyógyszerét a blokkal együtt? Felejtős... Az elején kellett volna megjátszani. ÜDV23F
2010. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos önállósodással még egy évet várnunk kell, amikor majd együtt megyünk egyetemre.


Barátom még az ,, Hiszen ő az anyám, mit tehetnék? Nem akarom megbántani. Jó, lehet, hogy kicsit túlzásba viszi, de csak a szeretetét akarja kifejezni vele.... ´´ fázisban van sajnos :( Amíg nem történik meg az ébredése addig valószínűleg marad az ami nem öl meg, megerősít...


Egy próbát talán megér a leülés és beszélgetés. Semminél több...

2010. júl. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!