Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás hogy boldogok legyünk?

Figyelt kérdés
A párommal 4hónapja vagyunk együtt és úgy éreztük már az első pillanattól hogy teljes mértékbe egymásra találtunk,nagyon szeretjük egymást, az első 3hónapba együtt laktunk, az utobbi hónapba hazaköltözött a szüleihez mert befejezte a fősulit, és arrafele több munkalehetőség van igyhát a szüleivel lakik, elég messze vagyunk egymástól igy csak hetente egy alkalommal találkozunk, én még egy jóideig fősulira fogok járni igy nincs lehetőségem hozza költözni.Mindketten félünk, hogy a távkapcsi miatt elmúlik a szerelem, mit tegyek hogy ne veszitsem el???Érzem hogy számomra ő a nagy Ő, és ő is igy érez irántam de tanácstalan vagyok, nem tudom mi lenne a legjobb megoldás
2008. júl. 30. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelmesek vagyok, akkor ez nem fog csak úgy elmúlni. Egyik bnőm is úgy van 2 éve a barátjával, hogy csak hétvégén találkoztak és tessék eljegyezték egymást :) Ha valóban úgy szeretitek egymást, ahogy irtad, akkor én még ezt is meg reckíroznám , h csak olaj a tűzre. :) Fel a fejjel, és ilyenekre még csak ne is gondoljatok ! :)
2008. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a távolság miatt nem fog tönkre menni a kapcsolat.Nekem is távkapcsolatom volt,vagy 4 évig.Hetente,2 hetente találkoztunk.Volt,hogy havonta.Akkor megnőtt a telefonszámlánk:)Nem volt internetünk sem.Ma már együtt élünk és van egy 3 hónapos babánk:)
2008. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, hogy menne ettől tönkre? Én már lassan tíz éve így élek a párommal, hogy péntek este hazajön, hétfőn megy el. És mégis boldogok vagyunk:)) Vagy pl gondolj a kamionsofőrökre, ők is így élnek. A heti egyszeri tali az teljesen jó. Főleg, ha csak a fősuli végéig kell így élnetek.
2008. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!