Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Jár a pasitok kocsmázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jár a pasitok kocsmázni? Hogy toleráljátok?

Figyelt kérdés
Én hányok az ótvar kocsmáktól, amik reggeltől estig tele vannak idült alkoholistákkal. A párom meg előszeretettel mászkált egy ilyen helyre... Egy jó ideje már nem csinálja és nem is nagyon iszik, de szerintem csak azért nem, mert én visszafogom... Lesz neki néhány napja nélkülem és kicsit tartok tőle, hogy megint az ilyen hányadékok között fog kikötni a haverjával, ahol a pultos csaj egy ordas k.urva, aki mindig is nyomult a páromra.... Ha elmegy kocsmázni, akkor megkockáztatom, hogy elzavarom magamtól. Mivel én lenézem a lepukkant kocsmákat, az oda tartozó emberekkel együtt, nem fogom eltűrni, hogy ott részegedjen le. A legjobb haverja is elég rendesen iszik... A párom is ivott rendesen előttem, nem akarom, hogy egyetlen este erejéig is odatévedjen. Egyrészt a pia miatt, másrészt meg a pultos ribi miatt!! Mit tegyek?
2014. jún. 9. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád, nem csak alkoholisták járnak kocsmába, beszélgetésre is tökéletes hely... sokkal jobban szeretek elmenni 2-3 barátommal egy kocsmába, mint egy hangos szórakozó helyre, ahol több ribi van és hallani se lehet egymás hangját (+3x annyi a pia ára).
2014. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát..nem akarlak elszomorítani, de ami megtörténhet, az általában meg is történik. Ha elmenne a kocsmába, én a helyedben indítványoznék egy komoly beszélgetést utána, mielőtt még kiadnád az útját. De azt gondolom, hogyha eddig is előszeretettel járt a kocsmába, ahol a pultos r. tartózkodik, akkor a helyzet később se fog nagyon változni. Én azt mondom, legyél keménykezű: vagy küldd el, vagy állítsd választás elé. Amit kiolvasok, az sajnos az, hogy nem igen fog leszokni a kocsmázásról miattad...ez sajnos tapasztalat mondatja.. Mindenesetre talán még van esély rendbe tenni a dolgokat, hogyha nagyon szereted..;)
2014. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!