Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek boldogok lehetünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek boldogok lehetünk?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én nem lehetünk együtt. A szüleim meg vannak zavarodva és nem engedik ,hogy együtt legyek a barátnőmmel akivel nagyon szeretjük egymást!

Próbáltam elengedni ,de nem megy szeretem és ő is engem...Megtiltották 1000x. Minden áron elakarják tőlem venni...Hiába sírok érte ,DE mi nem adjuk fel.! A barátnőm azt mondja vár rám 4évet akkora lesz állásom és elakarunk költözni messzire innen.Ő akkor lesz 18 én 21 éves.:) Tényleg nagyon szeretjük egymást...nem akarjuk ,hogy vége legyen. Szerintetek ha kitartóak vagyunk sikerülhet valóra váltanunk az álmainkat? 17f


2014. jún. 9. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mi az oka hogy nem engedik a szüleid?
2014. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sok okuk van a lényeg ,hogy megakarják akadályozni ezt.:)
2014. jún. 9. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Én beszélnék a szüleimmel, hogy tényleg szeretem őt, és ő is szeret engem.

Amúgy miért tiltanak? A kor miatt? Szerintem 14-17 nem annyira durva.

Egy év, és 18 leszel, nemigaz, hogy minden áron meg akarják mondani, kivel legyél együtt és kivel ne... Amúgy meg ne legyél papucs, állj a sarkadra.

2014. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Akkor meg ne adj okot arra, hogy tiltsák tőled.

2014. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen felesleges ez a nagy küzdés egymásért, ha a szüleid soha nem fogják elfogadni a kapcsolatotokat akkor neked az megfelel? Elégedett leszel tőle? Legalábbis én nem tudnék nyugodt szívvel együtt lenni valakivel, akit ők nem fogadnak el. És elmondhatnád azokat a nyomós okokat is amiért ezt gondolják.

Mert ha mégis együtt maradtok, azzal eléred, hogy a szüleid elvesztik a beléd vetett bizalmat, főleg ha a hátuk mögött tervezgettek.

2014. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem igazán hiszem hogy izgatna a szüleim véleménye, sőt, ha egyáltalán nem hajlandóak elfogadni, talán sose nyitnám rájuk az ajtót többet.
2014. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 igazad van ;)
2014. jún. 9. 18:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Cigánynak tartják a barátnőmet....
2014. jún. 9. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Cigány?? :O akkor megértem bocsi
2014. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Marhára nem szeretem amikor a szülő beleakar szólni,hogy ki kivel ismerkedik. Nálam csak egyszer mondták ezt mind a saját szüleim, mind az előző-előtti barátnőmnek a szülei. Mind2 szülői ágazatot úgy kiosztottam,hogy a büdös életben nem mondtak olyat többet,hogy megtiltják. ( Milyen jogon? Majd a saját életében dönthet, ne máséban )
2014. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!