Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek boldogok lehetünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek boldogok lehetünk?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én nem lehetünk együtt. A szüleim meg vannak zavarodva és nem engedik ,hogy együtt legyek a barátnőmmel akivel nagyon szeretjük egymást!

Próbáltam elengedni ,de nem megy szeretem és ő is engem...Megtiltották 1000x. Minden áron elakarják tőlem venni...Hiába sírok érte ,DE mi nem adjuk fel.! A barátnőm azt mondja vár rám 4évet akkora lesz állásom és elakarunk költözni messzire innen.Ő akkor lesz 18 én 21 éves.:) Tényleg nagyon szeretjük egymást...nem akarjuk ,hogy vége legyen. Szerintetek ha kitartóak vagyunk sikerülhet valóra váltanunk az álmainkat? 17f


2014. jún. 9. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

magyar férfi magyar lányba tegye magyar falloszát.

cigányba sohaaaaaaa

tanuld meg!!!!!!!!

és az alatt a 4 év "várakozás alatt neki lesz 32 gyereke ebből 16 vérfertőzéssel születik.

am tudod meddig szűz a cigány csaj?

-amíg erősebb mint az öccse

-gyorsabb mint a bátyja

-és a faterja börtönben van

remélem ez felnyitja a szemed

2014. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hé! Csak annak tartják Ő NEM CIGÁNY -.-" normális családja van.
2014. jún. 10. 10:15
 13/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Szerintem ne érdekeljen, mit mondanak a szüleid. Mindjárt felnőtt vagy, nem fogsz függeni tőlük, és ne légy papucs, hogy hagyd magad.

2014. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért tartják annak ha nem cigány?? Seni nem mond ilyet hogy ha nem igaz. Bocs de én soha a büdös életben nem járnék egy cigány csávóval. Még akkor sem ha rendes!!
2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!