Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehetünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehetünk még újra olyan Boldogok, mint a kapcsolatunk elején? Szeretnék minnél több tanácsot. L/16 (Bőv Lenn)

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a párommal. A kapcsolatunk elején nagyon jól megvoltunk, nagyon boldogok voltunk. Kb. 3-4 hónapja többet veszekszünk... És egyszer elég durván összevesztünk. És egy bizonyos dologgal nagyon megbántottam. Ez után majdnem szakítottunk is. De megbeszéltünk mindent.. úgy éreztem, mostmár minden jó lesz.. De ez nem így van. Múltkor elmondta, hogy velem szeretne maradni mert szeret DE már nem annyira mint a kapcsolatunk elején. És már annyira nem boldog velem. Meg hogy nem tudja elfelejteni, nemtudja megbocsájtani azt amivel megbántottam. Nagyon szeretném, ha újra olyan Boldogok lennénk, mint a kapcsolatunk elején. Mit gondoltok, Lehetünk még olyan Boldogok, és idővel megtud bocsájtani teljes mértékben? Remélem tudtok adni pár tanácsot. Mit csinálhatnák? (ő F.21 éves. én L.17 leszek.)
2010. febr. 15. 23:16
 1/2 anonim válasza:
46%
az egy dolog hogy szereted még ,de szerintem hagyjátok abba az egészet.semmi értelme annak hogy ilyen fiatalon ezen járjon az agyad meg ezzel idegesitsd magad mikor vesztek össze újra megint.nyomás bulizni,ja meg holnap nincs iskola? tünés aludni=D
2010. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy inkább vele beszéld meg, mi nem hiszem, hogy tudunk segíteni.
2010. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!