Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugodjak meg ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom bejelentette, hogy megy Balatonra pár napra a haverjaival, és hogy én is menjek velük. Én persze örültem, de aztán kiderült, hogy mégsem mehetek, mert végül fiús nyaralás lesz. Ezzel nem lenne bajom de kb 5 napról van szó és nagyon nem tetszik ez a társaság nekem. Füveznek, mindig isznak, és csajozni fognak meg bulizni, mert a barátomon kívül mindenki szingli. A párom mondja, hogy bízzak meg benne, csak az a baj hogy a haverjai előtt mindig vagánykodik, és bele tudják vinni a dolgokba egész könnyen, mert ő nagyon nem akar "papucsnak" tűnni. Szerintem a fűbe biztos bele menne, és én ezt nem díjazom. Én már félek előre, hogy szakítás lesz a vége, ha hazajön és elmondja, hogy miket csinált. Eddig még sosem ment el így nyaralni a haverjaival.

Nem tudok megnyugodni. Mit tegyek? Segítsetek tanácsokkal kérlek!


4 éve vagyunk együtt, én 18/L, ő 20/F.



2014. jún. 9. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de felnőtt férfiról beszélsz. Meg kell bíznod benne.
2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincsen mese, muszáj vagy megbízni benne.

Az másik kérdés, hogy most vizsgázni fog férfiasságból. (a férfi tud nemet mondani, a fiú nem.)

2014. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé nem "férfi" még a viselkedése alapján. Sokszor gyerekes. Tényleg annyira frusztrál ez a dolog, hogy már előre felkészülök lelkiekben a szakításra sajnos.
2014. jún. 9. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:

no no no no no. Azért várd ki a végét.

Láttunk már éjjeli őrt nappal meghalni... ;)

2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem lehet mindig veled, kell a kikapcsolódás mindenkinek.

De inkább ne féltékenykedj vagy veszekedjetek előtte azzal inkabb azt éred el, hogy rá lehessen venni meggondolatlan dolgokra. Inkább éreztesd vele hogy szereted, hívhatjátok is egymást :)

2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még 1 hónapig izgulhatok, és lehet hogy el sem fogja mondani, hogy miket csinált.

Csak lehet hogy ez furcsa, de fokozatosan kezdek emiatt elhidegülni tőle, mert tudom, hogyha megtudom mit csinált, és úgy hirtelen rám zúdul, én összeroppanok. Nem vagyok erős belül.

2014. jún. 9. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már 1 hónapja ezen kattogsz, és elhidegülsz akkor azt kell mondjam magadnak köszönheted, ha nem mond nemet. mert lehet már nem is akar. Miattad.

A féltékenykedés mindig kontra produktív, és önbetelejesítő jóslatként viselkedik, ha alaptalan, és sokat csinálják.

2014. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Régóta ezen kattogok, de majd július közepén mennek.


Nem szeretném őt ilyen hülyeség miatt elveszíteni (sem az aggódásom miatt, de amiatt ha visszajön és megtudom, hogy olyat csinált, ami miatt vége kell hogy legyen).


Eleinte kicsit hisztiztem, de már pár hete visszafogtam magam és csak belül őrlődöm.

2014. jún. 9. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az anyja vagy... Hadd had menjen, attól semmi sem lesz jobb, ha idegeskedsz. Ha nem akarja, úgyse fog belemenni a csajozásba. A fű meg hát istenem... néha-néha belefér.
2014. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálok megnyugodni és megbízni benne. Ha szakítanunk kell, mert ez a sorsunk, akkor legalább most kiderül, és utána mindketten folytathatjuk az életet a magunk útján.
2014. jún. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!