Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofoztatok már fel valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofoztatok már fel valakit aki nagyon megbántott? A páromnak tervezek adni, nagyon nagy disznóságot csinált és el is tűnt. Ha megjelenik akkor akarok lekeverni eggyet neki csak úgy lazán.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ne lazán O.o

IZOMBÓL :D

2010. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%

Ha a párod olyan nagy disznóságot csinált akkor nyugodtan. De remélem nő vagy. :) Mert ha nem akkor ne merj rá kezet emelni. :) Egyébként ha úgy megbántott és ezt nem tud sehogy vissza adni akkor revansból lőhetsz neki egy egészséges fülest, hogy égjen az arca és érezze a fájdalmat. Persze ne olyan nagyot. Csak, hogy felfogja, hogy nagy marhaságot csinált. Utána hagyd egy kicsit hagy gondolja át aztán majd ő fog bocsánatot kérni...ha meg nem akkor nem szeret. Neki kell. És ha bocsánatot kért éreztesd vele, hogy szereted. :)

17/F

2010. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem tök felesleges kérdés, kb ugyan az mintha "15 évesen szoktál ököllel vállbaverni a barátod?" Vagy "Szoktál-e wc-re menni szombaton?"

Alap hogy jól odasózol neki amit tett veled:P (bármi is az)

2010. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kollégisták vagyunk ritkán találkozunk. Igaz, hogy minden hétvégén itthon vagyunk, de legtöbbször a haverjaival "kocsma-túrázik" és nincs idő találkozni. Ok 22 éves elnéztem neki. Karácsonykor nálunk a vacsorán láttam utoljára. 2 hónapja le volt foglalva a szilveszteri party-ra a jegy. Szilveszter napja hívom este 8-kor felölözve elkészülve smink stb. hol késik? Idézem: - Haverokkal itt vagyunk ( a szomszéd faluba ) iszunk 2 napja. Kérdezem tőle nem kellett volna-e szólnia nekem? A válasz: - hát egyszer eszembejutott. Ennyi volt. Azóta semmi hír felőlle. A jegyek elúsztak, a ruhám smink cipő stb. felesleges volt és itthon sírtam egyedül a szobában!
2010. jan. 2. 12:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én is 22 vagyok
2010. jan. 2. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
sztem ne keverj le neki semmit, mert abból aztán magyarázkodás lenne, meg sírás-rívás, meg stbstb, a legegyszerűbb ha egyszerűen felszívódsz. úgyértem ügyet sem vetsz rá, mintha ottsem lenne, nemis létezne, nézd levegőnek.
2010. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác még annyit se érdemel, hogy hozzáérj. Egyértelmű, h le*zar téged. Legokosabb lenne egy szó nélkül továbbálni.
2010. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak igaza van. Nem érdemel meg téged, ha ennyire tapló, hogy még csak fel sem hív, hogy nem várd. Ő már nem szeret téged, ha ilyen bunkó módon tudott beszélni veled, hogy " hát egyszer eszembe jutott".

Felejtsd el.

2010. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtat a tudat, hogy nem egyedül bőgtem át magam 2010be. Hagyd ott. Nem ér ennyit az egész, találsz magadnak jobbat, aki megbecsül, akármilyen közhelyesen hangzik is.
2010. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, még ennyit sem érdemel meg.

Utolsónak: pedig biztos voltam benne, hogy egyedül én sírok és mindenki más B.U.É.K ol

2010. jan. 2. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!