Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ezzel a "kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel a "kapcsolattal"?

Figyelt kérdés
Egy pár napja megismertem az internet segítségével egy fiút. Nagyon szimpatikus, meg kedves. Ő már a második beszélgetés alkalmával feltette a kérdést, hogy járunk-e? és én nem szerettem volna megbántani, ezért csak célozgattam arra, hogy nem. De ő már olyanokat ír, hogy "szeretlek", meg "hiányozni fogsz". A telefonban is ilyeneket mond. Máris találkozni akar és ez nekem túl gyors. Nem a hip-hop járunk stílust szeretem. Alig ismerem, de ő már azonnal itt tart. Nem szeretném megbántani, hogy egyelőre még csak a haverkodás szintjén tartok, míg ő már a szerelemnél. Néha én is mondom neki, hogy szeretem, de ez csak hazugság, ami nekem nagyon fáj. Nem szeretném megbántani, de hazudni sem. És nem szeretnék felhagyni ezzel a "kapcsolattal" sem, mert lehet, hogy még lesz belőle valami. Egyelőre még tehetetlen vagyok. Mit tegyek? /Csak normális válaszokat kérnék.. köszönöm/
2008. júl. 30. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Őszinte legyek...Mintha a saját történetemet olvastam volna el.pontosan szórol szóra én is így ismertem meg a jelenlegi pasimat még 11 hónappal ezelőtt.Igaz csak ő már az első nap tette fel a kérdést.Én is csak azért mondtam mert nem akartam megbántani meg ilyenek de már annyira elbeszélgettünk hogy kb.1-2 hónappal később már beleszerettem.Amit már meg is bántam.Eddig minden ok volt köztünk de vasárnap bevallotta hogy megcsalt :S Nah ennyit a pasikról.Azért még ha te is beleszeretsz remélem hogy nem fogsz akkorát csalódni mint én
2008. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon egyszerű a dolog. Mond el neki ezt amit itt leírtál. Őszinteség nélkül nem lehet egy kapcsolat jó. Ezért jó lenne ezt már az elején elkezdeni. Ha ezt így elmagyarázod neki, akkor ha igazán szeret, akkor megérti. Ha nem érti meg, akkor meg amúgy se lett volna jó egy ilyen kapcsolatba belemenni.
2008. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

na kezdjük ott hogy NAGY hibát követtél el azzal hogy azt mondtad neki hogy szereted pedig nem. innentől 3 dolog lehetséges.

1.megmondod neki hogy nem is szereted csak akkor mondtad

2.nem mondod el neki hogy nehogy megbántsd elkezdtek járni és mikor arra kerül a sor hogy mondd rosszul fog esni mindig

3.adja isten hogy annyira tetszedjen neked hogy télleg megszeresd :)

szerintem feltétlen találkoznod kell vele mert a netes dolog nem nagyon megy csak úgy.

mikor találkoztok ne hagyd hogy olyan dolgokat csináljon ami nyilván azt jelzi hogy már eggyütt vagytok.

a többi már egy egyszerü randi téma :)

sok sikert remélem segítettem :)

2008. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz ennyire egy személyes találkozástól? Mi lehet abban túl korai?

Találkozzatok, aztán meglátjátok, hogy akkor is ilyen szimpatikusak lesztek-e egymásnak.

Még az is lehet, hogy élőben nem tetszel neki, és majd ő nem győz visszakozni :P

2008. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! :)

Egyébként tartok attól is, amit az első válaszoló említett (hogy megcsalta), mivel alig ismerem. Így eléggé bonyolult az egész.. :S

A személyes találkozótól nem félek, csak túl korainak mondanám. Elvégre összesen két képet láttam róla és ameddig nem mondtam el neki a valóságot, addig nem szeretnék találkozni, mert rossz lenne, ha már kézen fogva akarna járkálni stb.

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2008. júl. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!