Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy pasi az első közös szex után döntse el, hogy akar-e komoly párkapcsolatot a lánnyal vagy nem akar?

Figyelt kérdés

Előtte is mindig kedveskedett nekem, vörös rózsát hozott, minden nap keresett, velem töltötte a hétvégéit, már több mint 2 hónapja. De nem esett szó róla, hogy ez most mi köztünk, meg hogy akarunk-e egymással kapcsolatot vagy sem.

Aztán megtörtént az első szex vele és reggel azt mondta, hogy most már nem ad oda senkinek, vagy valami hasonlót, meg hogy reméli, hogy komolyabbra szeretném vele fordítani a dolgokat.


2014. jún. 10. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megeshet
2014. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vagy csak azért hozta fel a komoly kapcsolat témát, hogy még többet szexelhessen velem?
2014. jún. 10. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem egész végig komolyan gondolta veled...
2014. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
Tuti komolyan gondolta addig is... Akivel nem gondolkodik egy férfi komolyan, azzal vagy közli az elején, vagy nincs virág...
2014. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit mondanak az érzéseid?
2014. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha tudná hogy ennyi eszed van nem akarna többet szexkapcsolatnál
2014. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy kb 2-3 hete már egyre sűrűbben hozta fel a szex témát, hogy most már ideje lenne, ebből kifolyólag vagyok bizonytalan.
2014. jún. 10. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
azt nem mondta "puding próbája az evés"?
2014. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy a szex miatt döntött a kapcsolat mellett. Nekem is volt ilyen. Megbeszéltük már hogy egy pár vagyunk...4 hónapig volt ez...tudta azt is hogy szűz vagyok. Aztán megvolt a szex, és akkor mondta a pasi hogy hát ő úgy döntött, hogy nem akar kapcsolatot.


Bár ez inkább a megdugjuk majd elhagyjuk típus volt inkább, mert bevallotta hogy más lányokkal is ezt csinálta..

2014. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem szex után mondta, hogy kapcsolatot akar.
2014. jún. 10. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!