Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy pasi az első közös szex után döntse el, hogy akar-e komoly párkapcsolatot a lánnyal vagy nem akar?

Figyelt kérdés

Előtte is mindig kedveskedett nekem, vörös rózsát hozott, minden nap keresett, velem töltötte a hétvégéit, már több mint 2 hónapja. De nem esett szó róla, hogy ez most mi köztünk, meg hogy akarunk-e egymással kapcsolatot vagy sem.

Aztán megtörtént az első szex vele és reggel azt mondta, hogy most már nem ad oda senkinek, vagy valami hasonlót, meg hogy reméli, hogy komolyabbra szeretném vele fordítani a dolgokat.


2014. jún. 10. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyilván addigis komolyan gondolta, különben nem ment volna ez 2 hónapig. Ne problémázz ezen, ha megvolt a szex és továbbra is olyan mint előtte, akkor minden rendben. Figyeld az érzéseidet! 25/l
2014. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen is, de kérdező, a te esetedben nem hinném, hogy bármi gáz lenne. Ha eddig is kedves volt, szex után is kedves, az a lehető legjobb. :) Sok boldogságot!


Picit OFF:


Aki azt írta, hogy aki nem akar komoly kapcsolatot, még az elején közli, sajnos azt máris meg tudom cáfolni saját rossz tapasztalattal. Én is szűz voltam elég sokáig (jócskán huszonsok évesen), a pasi az elején sokat udvarolt (bár utólag belegondolva inkább csak szavakkal, tettekkel kevésbé), így szeret, úgy komolyan gondolja... aztán miután megtörtént, néhány alkalom után közölte, hogy ő mégsem kész a komoly kapcsolatra. Hú, de sz@r volt!


Remélem, többet nem futok bele ilyen bugyihuszárba.

2014. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!