Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud belémszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud belémszeretni senki? S miért nem vesznek komolyan? 20/L

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatom ért véget decemberben. Azóta próbálok találni valakit. Voltak randijaim, s nem másztam rá egybol pasikra, h kapcsolat kell. Próbáltam barátkozni veluk eloszor... utána volt olyan idoszakom, h egybol szex / h majd ez által belém szeretnek..na persze../ De valahogy mindig olyan pasikra bukkantam, akik csak barátságot kerestek extrákkal. Semmi tobbet. De fura módon én utánam rogton beleszerettek valakibe....s velem csak játszottak... Nem értem... állítólag szép vagyok, kék szem, barna haj, nagy cicik :D , megfordulnak az emberek utánam az utcán, s sokszor le is szólítonak. Bár igaz naív vagyok, s mindenbe rogton beleélem magam... ez lehet a baj? ezzel ijesztek el mindenkit?
2014. jún. 10. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elég sok olyan férfi van akinek csak szex-re kell egy nő. Ez nem feltétlenül a te hibád.

20/F

2014. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem tudom
2014. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez rossz hely a lelkizésre...
2014. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még ezt el is hinném, de pár hét/ hónap után találkoztam veluk..s mind totálisan szerelmes valakibe épp...
2014. jún. 10. 21:36
 5/14 anonim válasza:
Lehet h még tesem tudo igazán mit akarsz..
2014. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet időre mérni, hogy dec. vége lett egy kapcsolatnak és utána rögtön azt várod hogy megtaláld akivel összeillenétek. Nekem 3 éves kapcsolat után 2 évbe telt hogy elkezdjek járni egy fiúval, de most hogy jobban megismertem rájöttem mégse akarok vele komolyabb kapcsolatot, tehát most barát kategóriába akarom áttenni az egészet, de igy is felelőtlennek érzem magam hogy elkezdtem vele járni.Most megint inkább jó darabig egyedül maradok, és csak több hónapos kiismerés után megyek csak bele egy randiba.
2014. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát te akkor valamiért nem váltasz ki belőlük olyan érzelmet hogy szerelmesek legyenek beléd.

Első voltam.

2014. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a baj, hogy túl naiv vagy. Akkor kellett volna lefeküdni másokkal, ha szabsz határokat, pl csak akkor, ha komoly kapcsolat lenne. Aki tényleg komolyan gondolja, az úgy is bele menne, aki meg csak szexre megy, az ki is hullana szépen. Tudom ez így most nagyon igazságtalannak hangzik, de akkor is effektív lenne. 21/F
2014. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, jóképű és szabad :) és ráadásnak heteroszexuális. És pont októberben leszek 20 éves.
2014. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nagy duda jó ha van de önmagában nem elég.
2014. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!