Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud belémszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud belémszeretni senki? S miért nem vesznek komolyan? 20/L

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatom ért véget decemberben. Azóta próbálok találni valakit. Voltak randijaim, s nem másztam rá egybol pasikra, h kapcsolat kell. Próbáltam barátkozni veluk eloszor... utána volt olyan idoszakom, h egybol szex / h majd ez által belém szeretnek..na persze../ De valahogy mindig olyan pasikra bukkantam, akik csak barátságot kerestek extrákkal. Semmi tobbet. De fura módon én utánam rogton beleszerettek valakibe....s velem csak játszottak... Nem értem... állítólag szép vagyok, kék szem, barna haj, nagy cicik :D , megfordulnak az emberek utánam az utcán, s sokszor le is szólítonak. Bár igaz naív vagyok, s mindenbe rogton beleélem magam... ez lehet a baj? ezzel ijesztek el mindenkit?
2014. jún. 10. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert barátnőnek nem egy r_bancot akarnak maguknak.
2014. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jó kérdés :D
2014. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha írsz, ott leírom a véleményem szívesen. 20 F
2014. jún. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden esetben jelenti azt, hogy az illetőt minden téren megfogod, és beléd is szeret. Bár a mai világban tényleg ritka az, hogy nem ez a mozgató rugója a kapcsolatnak. Persze az is előfordulhat, hogy egyszerűen nem te voltál a számukra megfelelő csaj, de ezt nem szabadna magadra venned. Inkább azt kérdezd meg magadtól, hogy tényleg szükséged van valakire, vagy csak azt hiszed, hogy kell valaki mert a kettő nem ugyan az. Ha van kedved csak írj, aztán jobban kifejtem. 22/F
2014. jún. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!