Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől félnek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől félnek azok a normális pasik, akiknek lenne lehetőségük összejönni egy csodaszép, művelt, karizmatikus személyiségű nővel?

Figyelt kérdés

Mitől hátrálnak meg? Miért félnek? Mitől félnek?


Nem hiszitek el, de nagyon sok hasonló adottságú nő nem talál magának normális pasit, mert mindegyik meghőköl.


2014. jún. 10. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg visszautasítást kapnak "átlagos" lányoktól, azt gondolják, hogy náluk jobbnál úgysincs esélyük. Szerintem általában ezért.
2014. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bromkrezol válasza:
Mert nem normálisak...
2014. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
nem biztos :) én csalódtam egy nagyot több éve, még tini szerelemben és volt esélyem a suli legjobb csajánál, elég sokat dolgoztam rajta de összejöhetett volna és 1 lépésre a céltól hátráltam meg :) azért mert nem voltam kész még egy kapcsolatra...7 évig nem akartam senkit pedig volt lehetőségem pár csajnál :) mondjuk relatív a normális pasi, én érzelmes vagyok és becsülöm, tisztelem a nőket, csak túl érzelmes vagyok és sok szeretet igénylek :) szóval nálam a csalódástól való félelem volt az ok :)
2014. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint úgy érzem, hogy nem tudnék neki mindent megadni, amire szüksége van és nem feltétlenül az anyagi dolgokra kell ezalatt gondolni.


Ráadásul mivel szarrá lettem csalva korábban, folyamatosan azon járna az agyam, hogy vajh ő is ezt teszi-e velem. Igazából a hiba bennünk és nem a nőkben/lányokban van.

2014. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy hasonló cipőben járok, férfi oldalról.


Idősebb nálam a hölgy 4-5 évvel, talán műveltebb is... és szinte meg sem tudok szólalni a környezetében. Mármint nem olyan sötét vagyok, hogy nem tudnék hozzászólni a témához... csak nem tudok oldódni a jelenlétében. Pedig csodaszép, kedves, aranyos... de úgy érzem, hogy semmilyen szinten nem vagyunk egy hullámhosszon, ahogy mondják... és sajnos amikor korábban ezt éreztem, az úgy végződött, hogy semmi sem lett belőle. Nem a nő hibája... talán nem is az enyém... egyszerűen érezni ezt a különbséget. Amikor nincs baj a két személlyel, egyszerűen érezni, hogy nincs összhang. Persze lehet csak az ismeretség hiánya teszi... de van akivel egyből olyan, mint ha ezer éve ismernénk egymást és egyből beszélgetni tudunk.

2014. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mondjuk félnék, nincs annyi önbizalmam hogy azt higyjem magam miatt szeret, mert soha nem tudnék kiérdemelni egy olyan lányt aki kívül belül olyan mint amilyet szeretnék, amilyeneknél esélyem volt :) és azt nem értem miért volt nekem egyáltalán esélyem náluk, hisz tök unalmas vagyok, a saját szakmámban benne vagyok de azon kívül nem nagyon van témám, szóval nem értem mi foghatta meg őket


21F

#3-as voltam

2014. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb lánynál nincs is esélyük.Ha meg mégis lenne, akkor nem ártana jelezni.
2014. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert úgyis előre tudom, hogy el fog utasítani. Minek okozzak magamnak fölös stresszt? Az elutasítással járó élvezet meg nem fogom neki megadni.

24F

2014. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!