Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tudnátok olyan lánnyal járni, akinek lóg a melle a fogyástól? (emelett stírás is)

Figyelt kérdés
olyan fiúkat kérdezek, akik, nagyjából jól néznek ki.
2014. jún. 10. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ milyen az arca :) de a legfontosabb milyen belül! ha küldesz képet magadról én is küldök, persze nem a melleidre gondolok hanem az arcodra :) és elmondod milyennek tartod magad :)
2014. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért a csúnya fiúk véleményére nem adsz!?
2014. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak olyan fiúkat kérdezel akik jól néznek ki? Remélem egyik sem tudna veled járni. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Egyébként meg ha sz*rul nézel ki, akkor ne akarj perfect pasit magad mellé.
2014. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem ismerkedés céljából írtam ki ezt a kérdést.

van egy fiú,aki nagyon jól néz ki. én sem vagyok csúnya, pont összeillenénk, ha a testi adottságaim nem rontanák az értékeim. fogytam 45 kg-ot, most vagyok ott,hogy már nem szeretnék többet. viszont csúnyán megnyúlt a bőröm, amit később ha lesz pénzem,esztétikai műtéttel valamennyire szeretném korrigáltatni.

a gondom az,hogy félek ha levetkőzök előtte, mikor arra kerülne a sor, kiábrándulna belőlem, viszont így ezt a testi hátrányomat nem merem bevallani szóban. már lassan fél éve,hogy együtt vagyunk és mind a ketten nagyon kívánjuk a szexet

2014. jún. 10. 22:50
 5/13 A kérdező kommentje:
semmi bajom a nem túl esztétikai megjelenésű fiúkkal és elgondolkodtam azon,hogy emiatt alább adjak és valami könnyebb,kedves sráccal próbálkozzak, csak épp szellemileg nem találtam olyat. szóval nálam nem számít a külső, csak most épp van más aki nagyon tetszik és szeretjük egymást
2014. jún. 10. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeret és várt rád eddig akkor szerintem ez nem akadály :)
2014. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hanariko ***** válasza:
Az utolsó előtti kommentedből először azt hittem csak plátóian szerelmes vagy, a végére meg kiderült, hogy együtt vagytok. Figyu, aki mer, az nyer. Közhely, de igaz lehet. :) Előbb-utóbb meg kell látnia, addig biztos nem fogjátok húzni az együttlétet és a vetkőzést, amíg lesz pénzed korrigáló műtétre. Szóval hajrá! :) Esetleg elsőre csináljátok sötétben, gyertya fényél, az még olyan meghitt is. :)
2014. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezek eléggé elhanyagolható tesi hibák. ugyan lány vagyok, és nekem is striás a combom (gondolom kevésbé, mint neked, mert én nem fogytam ennyit) de aki emiatt szakítana velem annak én örülök. mármint ez nem kb. annyi mint ha valakinek sok az anyajegy a hátán, vagy van egy régi sebe, mert megharapta a kutya, stb.?? ha pl. vegyük ugyanezt fordítva, ha valakibe fülig szerelmes vagyok, vagy csak nagyon vonz, akkor ha látom meztelenül nem fog érdekelni, milyen bőrhibái vannak.
2014. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, én is mindig arra gondolnék,hogyha ez fordított esetben lenne így, nekem sem lenne probléma, mi több így is szeretném a "hibáját". de most én nő vagyok és férfiszemmel nem vagyok biztos,hogy ez így működik. félek attól is,hogy esetleg nem csak nem kíván még haragudna is ami miatt ezt nem közöltem vele. nagyon kétségbe vagyok esve és elszomorít.
2014. jún. 10. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak az én szememet b@$$zák az ilyen kérdések?

Aki jól néz ki,csak annak a véleményére?Én jól nézek ki,de sokáig önbizalom hiányos voltam és azt hittem,hogy ocsmány vagyok(bár kamaszkoromban,amikor a legtöbb lány tapadt rám tényleg az voltam).

Szerintem elég nagy sértés ezt a kérdést így kiírni,mert egy ember véleményének a hasznosságát nem a külseje alapján kellene értékelni.Elég szomorú,hogy a világ idejutott,hogy az emberi értékek elértéktelenedtek és csak a külső számít.

Mindenki csak a felszínt látja és senkit se érdekel már az,ami mögötte van.

Egy hozzád hasonló lánnyal nem azért nem járnék,mert lóg a melle,mert az a legkevésbé sem érdekel,ha mellette normális és helyén van az értékrendje,de nálad az utóbbi nagyon nincs rendben és nálam pont az ilyenen bukik el sok lány.

2014. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!