Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti vágytok már egy stabil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vágytok már egy stabil kapcsolatra, akivel már lehet tervezni komolyabb dolgokat (család stb), vagy még inkább kalandoznátok? Huszas éveik elején járók válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
Nemet légyszi írj.
2014. jún. 11. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kettő között.


L

2014. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én már vágyom!

26N

2014. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg boven a kalandozos korszakom van, illetve lehet kapcsolat is persze, de nem ilyen komoly. L
2014. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

vágytam rá, a kalandozás már nem vonzott, nem érdekelt, komoly kapcsolatot szerettem volna


21 évesen lett is egy komoly kapcsolatom, amibe már úgy mentem bele, hogy vele el tudjam képzelni az életemet, a családomat, ez a kapcsolat azóta is tart( már házasok vagyunk)


27 vagyok,

2014. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah nő vagyok
2014. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne már egy komoly kapcsolat egy érett férfival.

17/L

2014. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21 vagyok, és határozottan komoly kapcsolatra vágyom. a kalandozás, szórakozás az én szótáramban különben sem jelentett soha olyasmit, hogy minden héten mással és hasonlók. egy fix partner, akire mindig lehet számítani, ha igazán összeillünk akkor nem is kell más, szórakozni így is lehet.

az egy dolog, hogy még késznek nem érzem magam összeköltözni (egyetemi tanulóként még valljuk be, a lehetőség is kicsit korlátozott), esküvő, eljegyzés meg pláne, de a barátommal úgy érzem, ez menne gond nélkül, idővel, amikor a kapcsolat is és mi is megértünk rá (oké, ő már megért rá 28 évesen, de a kapcsolatunk még határozottan nem ott tart) :)

szóval nekem egyértelműen az első variáció kell, stabil kapcsolat, komolyabb dolgokat tervezni, bár nyilván nem holnaptól. kalandozásokra, pasik lecserélgetésére nem vágyom, a legkevésbé sem.


21/l

2014. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PearlDiver ***** válasza:

Lassan egy éve ilyen boldog, stabil kapcsolatban élek, és bár kalandvágy az van persze, tudok együtt élni a gondolattal.

Korábban volt egy nyár amikor csak a kaland érdekelt de kiábrándultam ebből az életstílusból...

24F

2014. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem valami baj lehet, mert a "kalandozás" sosem vonzott különösebben. Nagyon álmodozós, romantikus típus voltam mindig is.

Szerencsésnek tartom magam, mert meg is találtam azt a férfit, akivel el tudnám képzelni az egész életemet. Lassan 2 éve vagyunk együtt, de én még jó sok évet tervezek. :)

20/L

2014. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem voltam kalandozós, az életet nagy kanállal faló valaki, szóval egyértelmű, hogy tartós, stabil kapcsolatot szeretnék már, egy olyan lányt, akivel leélhetem az életem, lennének szép gyerekeink, stb.

22/F

2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!