Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy erősebb legyek lelkileg?

Figyelt kérdés
Miután szakított az exem velem, igaz vágytam valakire magam mellé, de úgy voltam vele, hogy jobb lesz egy ideig szinglinek maradnom, maximum csak flörtölgetni. aztán megismertem egy srácot, aki eléggé szereti a szexet. nagyon sokáig tereltem a témát, végül úgy voltam vele, hogy szeretnék vele lefeküdni. ő rengeteget bókol, vonzódunk egymáshoz. nem akar kapcsolatot, mondta, közben meg úgy érzi több van bennem,mint egy "átlagos" nőben. szexuálisan passzolunk, nekem előző kapcsolatomban iszonyú szar volt a szex, ezért nekem ez fontos. hogyan érhetném el lelkileg azt, hogy tudjak vele csak szexelni és ne szeressek bele? mostanában hiányzik egy rendes kapcsolat is, de persze a szexuális vágyaimat is ki szeretném elégíteni.
2014. jún. 11. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A szívednek nem tudsz parancsolni,ha valaki kedves neki akkor annyi.Harcolni felesleges mert egy idő utàn úgyis agyban is rájössz hogy kell neked.Mi,lányok nem tudunl érzések nélkül,legalábbis èn biztos.Ehhez a pasik màr jobban értenek.
2014. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!