Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek vele vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány interneten ismerkedtem meg vele, jó időben voltam én is megő is szerintem:D azóta beszélgetün facebookon meg itt ott, szerintem "lelkitársak" vagyunk, midnenben megértjük egymást stb. Hasonló az érdkelődési körünk, szokásaink is. Én is szoktam neki írni, meg ő is szokott. kb. 8 hónapja beszélgetünk már. Viszont nem nagyon találkoztunk még élőben, egyébkén 3 évvel idősebb nálam kb. azért nem mert barátja pasija van, mi csak ilyen internetes barátok vagyunk. De megértjük egymást, úgy "érzem" hogy ő lenne afeleségem is majd:) Viszont ügye pasija van és én nem akarok bunkó pa@@aszt lenni, ezért nem "lépünk" lépek én se tovább. Viszont nekem még sosem volt barátnőm, és a legtöbb embert gyülőlőm, még a lányokat is nem írom le hogy mi miatt, nagyon nehezen ismerkedem, magányos is vagyok, de szerintem ő lenne nekem a "igazi" megfelelő. De akkor inkább ne jöjjek vele össze hagyjam? 21/f
2014. jún. 11. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. nem indokolom meg,hogy miért. de maradjatok barátok inkább :)
2014. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha magányos vagy akkor nem csak ő az egyetlen "igazi" , százával vannak még :)
2014. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mivel nehezen nyílsz meg és általában gyűlölöd az embereket természetes, hogy így érzed ill. gondolod hisz hosszú idő után hozzá tudtál csak ragaszkodni ilyen erősen!

Viszont te is még csak 21 vagy ha több 100 ilyet nem is de néhányat szerintem találhatsz.


Másfelől a kapcsolatotok jellegéről nem írsz ill zavaros, hogy ő hogy viszonyul hozzád. A párkapcsolatáról sem meséltél. Ha rossz a kapcsolata van némi esélyed kirobbantani.


Bár többszörös személyes tapasztalat hogy ha nagyobb a távolság akkor elég csekély az esélyed még akkor is, ha sokkal jobban imponálsz a lánynak. Mert valami tetszik neki a másikban még ha tahó is. Ráadásul ott van az, hogy ő hozzá hozzá tud bújni is. Valamint tapasztalataim szerint elég nyomós érv az is, hogy ő bármikor meg is dug_ja.


Szóval az esélyed nagyon minimális, de igaz lehet az is, hogy aki mer az nyer.

Ennyi infóból kb ennyit tudtam neked kihozni, remélem hasznát veszed.

2014. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megírta nekem neten, hogy akivel jár éppen, az szerinte aranyos meg minden de szerinte nem ő lesz az igazi akivel eltudja képzelni a jövőjét. Akkor így lenne esélyem majd, nem?:)
2014. júl. 6. 02:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah is meg is írta hogy kedvel engem.:):)
2014. júl. 31. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!