Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakító félnek is rossz? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakító félnek is rossz? Ha igen mennyire? Gondoltok még az exre?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogy éreznek azok, akik több éves kapcsolat után szakítanak a párjukkal. Nekik is rossz érzés valamennyire? Vagy ha rá egy hónapra már mással is vannak, akkor eszükbe jut még az ex párjuk? Ti hogy vagytok vele?
2014. jún. 11. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én óriási megkönnyebbülést éreztem, mikor 7 év után végre ott tudtam hagyni a barátomat! Meg kellett volna tennem kb. 1 év után, de nem volt bátorságom, féltem, egyedül rosszabb lesz.

Utána még kb fél évig járogatott utánam, hívogatott, üzent, esküdözött, hogy megváltozik.... aztán lekopott szerencsére!


Ha gondoltam is rá, akkor is arra gondoltam, de jó, hogy már nem vagyok vele!

2014. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már hogy a túróba ne lenne rossz!A múlton nem lehet teljesen túllépni,pláne ha évek vannak letudva!Nehéz,nagyon nehéz márcsak meghozni a döntést,aztán megmondani/megbeszélni,de az mindig ott van hogy vajon hogy viseli?mi lehet vele?tönkretettem-e egy ember életét?vajon egó voltam mert csak a saját boldogságom helyeztem elõtérbe?vajon .....és így tovább.

Aki lelkis az sokáig tudja marcangolni magát utólag is!

2014. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is.így gondolom, de amikor pár hét után túllép rajtad és mással boldog, valahogy nehéz elhinni, hogy.ő is szenved.
2014. jún. 11. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen volt előtte a kapcsolat, és hogy miért lett vége. Annak mindig sokkal könnyebb a felejtés, aki otthagyta a másikat.
2014. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ha túllép rajtad pár hét alatt már nem igazán szeretett. Mint ember fontos lehetsz neki és sajnálhatja, hogy téged bántott vagy összetört. De ezzel nem tud mit kezdeni az ember, megviseli egy ideig de ott a tudat, hogy nem szeret és ezzel így tulajdonképp neked is jobb lesz.


Szóval elég összetett ez a dolog.

2014. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Összetett volt nálam a dolog. Majd 1 év után hagytam ott a vőlegényemet, szóval én szakítottam. Viszont a szakítás, tehát a legvége a dolognak olyan csúnya volt, hogy 2 évig nem volt utána senkim , mert képtelen voltam a pasikban megbízni...vagy akár rájuk nézni....


A beteges féltékenység miatt viszont megkönnyebbülés volt, hogy már nem vagyok vele. A kapcsolatunk nagyobb része, szinte csak veszekedésekből állt...


A legvégén még azt is hozzám vágta, hogy soha nem fogok senkinek kelleni, és még egy olyat találni mint ő. Mondtam neki, hogy nagyon remélem, hogy még egy ilyen primitív alja emberrel nem hoz össze a sors.


Nos találtam milliószor különb pasit. A férjemet. Helyesebb, magasabb, rendesebb, és boldog vagyok vele! Nem úgy mint exxel, aki megkeserítette az életem az alaptalan beteges féltékenykedéseivel....a szakítás meg csúnya volt...


Szerintem sokat elmond, hogy az ex még mindig egyedül van 27 éves létére, mert egy csaj se képes elviselni, én meg 4 éve boldog vagyok a férjem mellett..:)


Csak azért tudom, mert kb 1 éve megtalált közösségi oldalon és rinyált nekem mennyire magányos, és hogy legyek a szeretője meg váljak el meg hasonlók....mondanom se kell, hogy elküldtem a francba.


28N

2014. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj ez bonyolultabb, minthogy csak úgy túllépett rajtam.


Utolsó, de akkor ott a párod hibája volt, hogy szakítottál, ez egy elég speciális eset volt, de örülök, hogy jól alakult:)

2014. jún. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!