Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy határozott férfi milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy határozott férfi milyen nőre vágyik?

Figyelt kérdés
Most nem az alapvető dolgok érdekelnek,h legyen szép,kedves, ápolt,hanem annál inkább ,h határozott nőkre vagy inkább a csendes nőkre vágynak?
2014. jún. 11. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kettő köztaz se jo ha katonás meg tutyi mutyi se
2014. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
olyanra aki nem idegesíti
2014. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Határozott férfi vagyok, és a határozott talpraesett nők jobban vonzanak. De én egy vagyok a sokból.
2014. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

4 féle van:D :

határozott férfi, határozott nőre vágyik

csendes férfi, csendes nőre vágyik

határozott férfi, csendes nőre vágyik

határozott nő, csendes férfira vágyik

2014. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokféle módon lehet határozott egy férfi, vagyis nincs két egyforma! A határozottság hogyanjai, miértjei, annak felépítése a döntő tényező a pasi vonzódásaiban is. Magamat is határozottnak tartom, de nem mondanám, hogy egy nő vagy határozott, vagy csendes: lehet e kettő kombinációja is simán. Ez egy borzasztóan összetett dolog, jobban járnál egy pontosabb kérdéssel! A pasi, akár határozott, akár nem az, ki akar elégülni. Az a nő kell neki, aki így vagy úgy kielégíti. Ennek számtalan esete, módja lehet, rengeteg tulajdonság-kombóval működhet a dolog!
2014. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Határozott nőre. Bár ez állandó "versenyt" jelentene közöttünk, kifejezetten szeretem az ilyet. :D
2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá általános recept.


Könnyed kapcsolatra jobban kedveltem a kicsit egyszerűbb, irányíthatóbb, de életvidám csajokat, akik jobban felnéztek rám.


Hosszútávra szerintem férfinak olyan nővel érdemes tervezni, aki vele egyenrangú (kulturáltsága, családi háttere, gazdasági versenyképessége is hasonló).


A csendes csajoktól mindig tartottam, alamuszi nyuszi nagyot ugrik.

2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért kell félni a csendes lányoktól?
2014. jún. 11. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Ember függő. Na most egy csendes lány se kizárólag csendes fiúkkal ismerkedhet. Ez mind azon múlik, hogy megtudja-e fogni vagy sem. Engem nem érdekel, hogy a csaj csendes vagy határozott, csak nagy szája ne legyen.
2014. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csendes csajoknak az érzelmi reakciói is visszafogottabbak, nem mutatják ki annyira azt, ha valamit sérelmeznek, jobban taktikáznak, kifinomult érzékkel tudják pofára ejteni a férfiembert.
2014. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!