Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzéseimre, lelkemre hallgassak, vagy pedig a szüleimre?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult...Körülbelül 7 éves korom óta mindig is érettebb voltam a korosztályomnál, nem csak testileg, hanem lelkileg is. a szüleim ezt pontosan tudják, de soha nem veszik figyelembe. a barátnőim mind 4-5 évvel idősebbek nálam, a barátom 7 évvel. Teljesen kijövök velük, semmi nem utal arra, hogy fiatalabb lennék. Először mindenki furcsállta, de miután megismertek, megváltozott a véleményük. Egy éve, hogy először közelebb kerültem a páromhoz,(petting) de nem feküdtünk le. Már lassan 2 éve udvarol nekem, és csak 4 hónapja tart a kapcsolatunk. Jó sokat várt, kűzdött értem. Azóta sem engedek neki semmi újat, csak azt, ami annó egyszer megtörtént. A szüleim ismerik, és én úgy látom, hogy eléggé bíznak is benne. Csak egy baj van. A szüleim elég konzervatív gondolkodásúak, mind kettőjüket szigoúran nevelték, és ők is ehhez ragaszkodnak. Anyukámmal volt szó róla, hogy aludjak a barátommal, vagy itt, vagy nála. Nagyon ellenezte a dolgot, mondjuk meg is értem, hogy félt. Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy attól, hogy együtt alszunk, nem muszály, hogy történjen bármi, egyszerűen csak szeretnék mellette ébredni. Nem értette meg. Elkezdett prédikálni az elhamarkodott szexről, meg, hogy nem tudok mindent még, csak azt hiszem. Lehet hogy így van, meg megis értem hogy félt... de ezek szerint nem ismer igazán. Azt is hozzáfűztem a beszélgetésünk során, hogy ha leakarok feküdni vele, ahhoz nem kell sem éjszaka, sem ágy, eltiltani meg nem fog tőle, és hogy ezzel csak azt éri el, hogy hazudni fogok neki, meg persze, hogy nem mondom el. Lehet, hogy az ágyas dolgonál nagyon elrontottam, mert iszonyatosan kiakadt. Megfenyegetett, hogyha történik valami, soha többé nem fog bízni bennem. Én viszont, már néha nem bírom. Már nehezemre esik visszafogni magam, és nemet parancsolni a barátomnak! Kívánom, anyukám miatt viszont a lelkiismeretem nagyon bánt! Mit tegyek? A végére idefér, hogy bevalljam, 14 éves vagyok. előre is köszi a válaszokat!
2008. júl. 31. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Hülyeség lenne erre most azt mondani, hogy ne hallgass anyukádra. De ha a barátod valóban ennyit várt rád, és küzdött érted, az sokat jelent, ezt a szüleid is megérthetnék. És csak te magadban tudod eldönteni, hogy akarod-e annyira a barátodat, hogy emiatt szembe szállj a szüleiddel. Biztos lesznek majd itt olyanok, akik oltani fognak, hogy fiatal vagy hozzá, de ezt csak te érzed... És az a lényeg, hogy ha te szereted és megbízol benne annyira, hogy odaadod magad neki, akkor tedd. Ezt kéne anyukáddal is megértetned (vagy megértetnetek). Van egy barátnőm, aki TIZENKÉT évesen feküdt le a barátjával, és máig nem bánta meg...szóval Te tudod:) ez a Te döntésed:)

Sok sikert;)

2008. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A barátom bármit megér! :)
2008. júl. 31. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Anyukádnak nem kell mindenről beszámolnod. Ez a te életed, amiről te döntesz, ha rajtuk múlna szerintem még 20 évesen is szűz lennél... Gondold végig te mit akarsz, aztán hajrá.
2008. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az: amiről anyukád nem tud arról nem bánkódik.

de ezt nem kell komolyan vedd. Ha a te lelkiismereted nem hadja akkor ne tedd meg mert utánna még rosszabb lesz.A legtöbb lánynak nem tudja az anyukája , de idővel rájönnek, de az az igazság hogy az én anyukám sem örült volna ha 14évesen ezt mondom, tényleg fiatal vagy még hozzá

2008. júl. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) lehet, hogy fiatal vagyok, de rájöttem, hogy ez az, amire vágyom! És igen...ha anyukámon múlna, szüzen halnék meg:)
2008. júl. 31. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már az írásodból is látszik, hogy jóval érettebb vagy a korodnál!!! :) És igazat adok az előttem szólóknak.

Halkan megjegyezve, édesanyád oylan mint az én műfaterom, azzal a különbséggel, hogy én 19 múltam :D

2008. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nagyon sajnálom, mondjuk 19 évesen nem hiszem, hogy hagyod, hogy beleszoljanak az életedbe. Még jó:D De hát nem cserélhetjük le a szüleinket, nem mi választjuk őket, el kell fogadni, és valami megoldást találni:)
2008. júl. 31. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!