Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vajon miért nem engedi, hogy Szűcs Juditot hallgassak? = ( Én bírom a kemény rockot, mint Etus a szomszédokból, de valahogy a Szűcs Juditot is. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Kia faszom az a Szűcs Judit?


Tisztelettel:

H.Henrik

2011. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
ja az ki?
2011. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálatok ez így működik?nem kellene megszabni h mit hallgass.ez a te döntésed!!!

Amúgy nem gáz,én is sokszínű vagyok. Depressziót és V-techet is hallgatok. mikor milyen a kedvem...

2011. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
mert csicska
2011. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Henrik: A fütykösöd tuti nem Szűcs Judit,mert a Judit női név...


http://www.youtube.com/watch?v=f2cKsucJy8w

http://www.youtube.com/watch?v=JXzgJe_ArUw&feature=related


Köszi a válaszokat! Szerintem is fura,ha nem szereti a pajtim, ha ilyenre denszelek neki =(

2011. aug. 30. 15:24
 6/8 be you ***** válasza:
80%
A válasz egyszerű. A srác egy gyökér, csicska.. etc Vagy elfogadja, hogy te ezt szereted hallgatni, vagy ha nem, akkor elküldöd a p*csába.
2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló: röhejes a hozzászólásod. Ezek a kérdések: ki ez vagy az? Nagyon is jól tudod, hogy kicsoda, csak mivel te egy sikertelen senki vagy, a sikert mástól sem viseled el. Ennyi.


A kérdezőnek: hallgasd nyugodtan, nekem nagy kedvencem, kár lenne kihagynod. :)

2011. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:44


Te is ismered a humort,csak nem használod.Havas Henrik egyik mondatát idéztem,ki a faszom az az xy?:))Na de mindegy,tekintsük úgy,hogy magamat nevettettem meg vele.Neked meg csak kívánni tudom azt a sikertelenséget,ami nekem osztályrészem.

2011. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!