Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre, vagy a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre, vagy a szivemre hallgassak?

Figyelt kérdés
A barátommal már 11 hónapja együtt vagyok, de ez a hosszú idő alatt nagyon sokszor megbántott engem..van egy 3. személy aki rászállt és szó szerint megakarta magát dugatni a barátommal...és elég érdekes dolgokat hallottam vissza a barátomról meg erről a csajról, de Ő váltig állitja, hogy nem érdekli a csaj, csak én, de ez a nőcike miatt veszekszem vele kb. 8 hónapja..-.-"...egyszerűen nem tudok hinni neki, de a szivem meg azt súgja, hogy szeretem...:/ Mit tegyek? Jobb lesz, ha szakitok vele?
2011. nov. 15. 00:50
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát tudod az ember nagyon szívesen elhiszi azt, amit nagyon SZERETNE igaznak tudni...


De ha már te is felveted, hogy ÉSSZEL nem, elfogadható amit csinál, akkor miért is győzködöd magad, hogy mégis elfogadd??? Hiszen értelmes emberként te is le tudod vonni a tanulságot, és pontosan tudod, hogy mit is várhatsz!


És persze azt is el kell döntened, hogy van-e még 11 hónapod arra, hogy minden ugyanígy menjen tovább - vagy az eszedre hallgatsz, és nem tűröd tovább. Nem hiszem, hogy rá lennél kényszerítve, hogy BÁRKINEK a bántásait elviseld.


Persze, tudom, hogy az érzések eléggé nehezen múlnak el. De idővel túl leszel rajta, és találsz majd mást, aki mellett nem kell ilyen helyzeteket elviselned.


Pedro

2011. nov. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy hány éves vagy. Szerintem fiatal, s mint ilyen ne tétovázz: tedd lapátra, s két esély lesz rögtön:

- vagy úgy marad és vége

- vagy észbe kap és akkor hetekig fog utánad járni, hogy mennyire tudja, hogy hülye. Amíg nem tudja, hogy elveszíthet nem fog változni.


De lényegében neked így nem jó. 11 hónapból 8 veszekedés??? Inkább pontosítok: tedd lapátra és ne engedd vissza, ha jönne akkor se. Szerintem jó csaj lehetsz, meg fogod oldani.

2011. nov. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába írjuk h szakíts vele, addig nem fogsz, amíg nem találsz vkit, aki még jobban néz ki.
2011. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elösször is a harmadik személy terjeszthet rossz pletyiket hogy megszerezze tőled a pasit.

Másodszor pedig sose hallgass a szívedre mert az mindig be csap!!!Mielött kirúgnád a párod elötte győződj meg róla hogy jogosan teszed e..

2011. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a halgass a szívedre dolog jó nagy baromság... azok találták ki, akik így próbálják nyugtatni magukat és bemesélni, hogy "nem csináltam hülyeséget, csak a szívemre hallgattam"

ha én anno a szívemre hallgatok és nem az eszemre, akkor már lassan 2 éve várnék egy szerelemre, ami sosem fog viszonzásra lelni, hagynám magam kihasználni egy arrogáns s.ggfej által, aki rámnézne 3havonta, h élek e még, míg én minden nap epekedek utána, közben meg eldobtam volna magamtól valakit, aki valóban szeret és megad mindent, érzelmileg is, amire szüksége van az embernek egy kapcsolatban ... de az eszemre hallgattam, és jól döntöttem


azért van eszed, hogy azt használd...amit a szíved mond az kb. az állatok ösztöneivel egyenrangú baromságoknak felel meg, ami nem az érdekeidet és a hosszútávú boldogságodat biztosítja, csak a pillanatnyit akarja mindenáron megszerezni(általában sikertelenül)

2011. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző szépen megfogalmazta, amit én is akartam! Mindig az eszedre kell hallgatni. Kiidegelnek azok az emberek, akik ezzel próbálják legitimálni az idióta döntéseiket.

Mindenesetre nem mondom, hogy azonnal szakíts vele, én előtte megbeszélném vele, mintsem pletykák alapján döntenék. Ellenben, ha ennyire nem bízol benne és a 11 hónapból 8 így telt el (az együtt töltött idő kb 73%-a), akkor az általad elmondottak alapján már rég abba kellett volna hagyni.

2011. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!