Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet erről leszoktatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet erről leszoktatni a párom? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
Tavaly június óta vagyunk együtt minden szép és jó kivéve egy tulajdonságát, amit kb. 2 hónapja vett fel.Mindig kitalál magának valami betegséget és utána néz neten majd elkezdi magát "öngyógyítani" kb. 2 napig majd más után néz.Egyszer vérszegény,máskor a tesztoszteron szinte túl alacsony aztán a szívével és a tüdőjével is gondok vannak.Múltkor volt vérvételen és az ég világon semmit nem találtak neki.Akkor kb. 3 napig tartott az,hogy ő VISZONYLAG egészséges.Majd ma jött vele, hogy a memóriája se a régi és kezd elbutulni is és még csak 21 éves. -.- Hogy lehet erről leszoktatni, mert nem volt ilyen az fix?!
2014. jún. 11. 23:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ülj le vele beszélgetni és mondd el, hogy nem tetszik ez a képzelt betegség és szokjon le róla.


Sztem az ápolónő szerepről a csajom láttán nem anyám jutna eszembe még akkor sem ha ápolónő lenne....

2014. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 mantis religiosa ***** válasza:
Nos, írtad, hogy az ápolónő-jelmez nem igazán megoldás, akkor vegyél egy fekete tetőtől-talpig fekete ruhát és egy sikolyálarcot, és közöld vele, hogy jöttél érte. Vagy infarktust fog kapni, vagy egy óriásit szexeltek és kigyógyul belőle. Egy próbát megér, nem?
2014. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam de megsértődik.Meg ma már megkérdeztem, hogy miért van ez, hogy neki mindig van valami baja? Erre is bedurcizott egy kicsit pedig értelmes gyerek, nem értem. :/

Az aggasztó az még, hogy tatám is ilyen úgyhogy most már tudom mamám mit él át évtizedek óta...:DDDDD

2014. jún. 12. 00:02
 14/19 A kérdező kommentje:
Azzal hallelujah még nincs baj :D Szexuálisan valahogy minden oké.:D Az kéne még, hogy arra is kitaláljon valamit:D
2014. jún. 12. 00:04
 15/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy idegesít a nyavalygása. Egyébként meg egészséges ember nincs, csak olyan, akit nem látott orvos.
2014. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát az biztos. PCO szindrómára nekem is folyamat szednem kell gyógyszert de most nem éreztem úgy,hogy a világ összedőlne ettől.Neki még ez sincs, hogy valamire folyamatosan szednie kéne valamit és mégis... -.-
2014. jún. 12. 00:06
 17/19 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy le lehet-e ilyenről "szoktatni" valakit, de az biztos, hogy

egyre jobban fogod ezt benne utálni =/

2014. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
lehet arra akar rávenni h megvizsgáld az ánuszát csak lassan vezet rá.
2014. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy lefog, mert szeretem de ha ez évekig így menne én beleőrülnék.
2014. jún. 12. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!