Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is vannak ilyen időszakok?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élők, nálatok vannak olyan napok hogy egyszerűen nincs kedvetek a szexhez? Arra gondolok konkrétan hogy nem kívánjátok a párotok.

egyszerűen nem áll fel. Nem éreztek vágyat rá. Én vagyok a fiú.


2014. jún. 2. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Még sosem fordult elő, hogy nem kívántuk volna egymást, de például ha 1 nap 3szor szeretne szexelni, lehet hogy a második után nemet mondanék...nem azért mert nem kívánom, csak elfáradtam vagy ilyesmi :) De ha napok óta nincs kedved/kedvetek akkor szerintem az baj :/


20/L

2014. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a ritka, ha valaki minden nap akar szexelni. 16 éves fiúkat leszámítva talán.
2014. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan hogy abszolut nem éreztem vágyat a párom iránt olyan nem volt az tényleg baj ..
2014. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nekem volt. Nagyon szeretem a párom, de Vele ellentétben számomra nem olyan fontos a szex... én tök jól elvagyok nélküle. Én inkább az ölelkezést, közös programokat szeretem... :)

Szóval van, amikor nem érzek rá vágyat. Ő is tudja, ezzel szerintem nincs baj. Mindenki más... ettől még szeretem. :)

2014. jún. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt. Házasok is. Sem az együtt járás alatt, sem később, olyan soha nem volt, hogy nem kívántuk egymást... általában minden nap van szex, szombat, vasárnap 2x is naponta.


Ez csak akkor csökken le, ha valamelyikünk beteg, esetleg fáradt, vagy haverokkal töltjük az éjszakát. pl szilveszterkor is együtt buliztunk velük. 28N-25F

2014. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Lehet nullázni, mert gondolhatja valaki, hogy az emberek többsége minden nap szexel, de egy google kereséssel kb. 5 másodperc alatt lehet statisztikát találni, hogy durván hetente kétszer szexelnek az emberek. Ez így volt régen is és most is.
2014. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!