Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok kié az ágy nagyobbik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kié az ágy nagyobbik fele? :D

Figyelt kérdés
Én a 2x2 méteres ágy 10 centijén szűkölködöm és a paplant is mindig lehúzza rólam, pedig az is dupla. :D És visszahúzni se tudom, mert akkor fura morgó hangot ad ki. :D Vicc nélkül. És én vagyok a nő a kapcsolatban.

2014. jún. 12. 13:06
1 2
 11/18 anonim válasza:

Jajjj de rossz is az ilyen:/

Nem irigyellek.

2014. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az egész az enyém!


Háhá, szingliség forever:D

2014. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A pasimé a nagyobbik fele és a takarót is mindig lehúzza rólam. :)
2014. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálunk enyém az ágy 85%-a, a páromé és a vastag paplanjáé a maradék 15 :D


L24

2014. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A barátomé, mert mindig jön bújik, közelebb és közelebb... és van egy marha nagy ágy, na annak az egytizedén fekszünk mindketten nagyrészt mert annyira bújik. Aztán mikor már megmozdulni sem tudok visszatolom a másik oldalra... amúgy 3 takarónk is van, így mindig van mivel takarózni.
2014. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Andrea Henrietta ***** válasza:
Nálunk a barátomé az ágy nagyobbik fele (65%), az enyém pedig a takaró nagy része. Mi így osztozkodunk... :)
2014. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

b*szki, mki leírja h náluk mi a helyzet és lepontoztok minket?! most őszintén mi rosszat írunk? nem káromkodunk, nem szidunk senkit...mi ez a lepontozás?


L24

2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már nagyanyám is megmondta: a jó házasság titka a külön takaró. De tényleg. Sosem értettem, hogyan lehet két ember egy takaró alatt, akkor se ha direkt két személyes. Hát azon valahol mindig bejön a hideg! Brrr. Próbáltam, de öt perc után sikítva menekültem alóla, és szereztem egy plédet, azzal jobban jártam. :D :D Amúgy meg, ha csak "beléd bújik", és nem elterül, mint az Alföld, és marad hely a másik oldalán, akkor mássz át rajta, és terpeszkedj el ott. :)
2014. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!