Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig Buksinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig Buksinak szólít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem vicc!

Nagyon ciki és már nagyon rosszul esik h mindig Buksinak hív, és mások előtt is így hív, hogy Buksi, hiába mondom neki h ez ciki és parasztos meg bunkó és ne szólítson így főleg mások előtt, csak mosolyog egyet és folytatja.


Mit tehetnék még??


Nagyon ciki mikor szüleim előtt is azt mondja, "Buksi gyere menjünk haza"



2014. jún. 12. 20:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy majd a következő barátnőjét hívhatja így.
2014. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyeneknek van barátnőjük...
2014. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Sajnos egy kisfiúval jársz úgy tűnik....
2014. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
:))))))))
2014. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :D nem parasztos
2014. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A buksi szó olyan cuki!

Én nem is főnévként, hanem melléknévként, jelzőként használom, nálam a zabálnivaló, aranyos, butuska (nem rossz értelemben, hanem csak olyan bájosan :3 ) szinonimája. Én is hívnám úgy a barátomat, hogy "te kis buksi", de nem megalázásból, hanem puszta szeretetből.


Viszont, hogy ahogy olvasom a te barátod inkább a szó rendes értelmében, azaz főnévként használja, ami tényleg zavaró lehet. Mondjuk én a helyedben rákérdeznék, mert megeshet, hogy csak úgy gondolkodik, mint én.


Mellesleg, ha ennyire zavar, akkor ne azt mondd, hogy cikinek érzed, mert ez kb. rólam is leperegne és ugyanúgy folytatnám, hanem inkább arra próbálj meg rávilágítani, hogy ez rosszul esik neked, megalázónak érzed, stb., a lényeg, hogy használj komolyabb, nagyobb súlyú szavakat, és ha normális, akkor menten máshogy fog hozzáállni.

2014. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

ő már 30 éves.


Én már mondtam neki h elhagyom ha még 1x mondja, és már volt belőle nem 1x vita is. De ilyenkor csak annyit csinál h odajön és megsimogatja a fejemet, hogy jólvan buksikám szeretlek....szóval néha már nem bírom

2014. jún. 12. 20:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Jujj... :)))))
2014. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha ekkora paraszt, akkor tényleg hagyd el.
2014. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért nem hagyod el? Miért vagy ilyen gyenge, hogy hagyod magad megalázni?
2014. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!