Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? Férfiak ti most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Férfiak ti most melyiket preferáljátok inkább?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy a pasik mindig azt mondjak hogy egy no legyen szép es legyen rajta mit fogni mert a Csontos nem jo. De egy buliba pl inkább a sovány csajokhoz mennek oda a pasik nem a kicsit formás nohoz akin van mit fogni. En is ilyen vagyok. Nem vagyok kövér csak van popsim meg cicim meg nem vagyok egy sovány típus de egyáltalán nem vagyok kövér. Szép arcom jo alakom es gyönyörű hajam van megis inkább mennek oda egy csúnyább de sovány csajhoz mint hozzam. Pedig igényes csinos vagyok es szépen öltözködom... Miert van ez? De nem csak bulikban hanem amugy is.

Normális válaszokat várok!!!! 19/L


2014. jún. 12. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

nyugi normális énsem szeretem ha a csaj vékony manapság tudod vannak a kis hülyék akik fitness p**ák akarnak lenni. Én is azt preferálom ha van egy nagyon pici felesleg


19/ F

2014. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretek képet küldeni... Dehát látom magam meg mas is lat es azt szoktak mondani hogy hasonló alakom van mint Jennifer Lopeznek. Ami valljuk be egyáltalán nem rossz.
2014. jún. 12. 21:22
 13/23 Ramcsiii ***** válasza:
Tegyél ki egy egyszerű képet csak az alkodról,arcod nemkell hogy benne legyen,szűkebb rohában és akkor meglehet mondani..mert én vagyok 165cm és 53kg..ugyhogy én tényleg egy egyszerű alakkal rendelkezem..szerintem :)
2014. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg jobb lenen a képes dolog. Mit mondasz rá?
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
legalább netről képet, amihez hasonló az alakod!
2014. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen alakom van... Mint jennifer Lopeznek. Tehát ilyen latinos alkat

2014. jún. 12. 21:34
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

A csontosra visszatérve...

Főleg mivel buliról van szó és inkább a kanos ösztönök vezérelnek, általában azért mennek oda a vékonyabbhoz mert tudat alatt az van, hogy neki szűkebb a puncija. Ennyi, ez ilyen egyszerű kb.


A valóságban, józanon nem egy semmitérő buliban ha ismerkednék egyrészt nem a külső lenne a legfontosabb (és emiatt sok ismerősöm beszól, de nem érdekelnek én döntök nem ők) másrészt pedig ha megpróbálnám megfejteni valahogy magam, akkor talán azért egy picit husisabb lányt választanék mert anyásabb... vagy nem tudom, jobban esik megölelni szerintem meg hát érzem, hogy ott van. Ezt nehéz elmagyarázni. Szóval ha nem kizárólag a farkam irányít akkor így az elmondásod alapján te olyan tökéletes-közeli lány lehetsz külsőre nekem, de a fogalmazásodat tekintve a személyiséged sem sokban különbözhet a számomra ideálistól :) Persze ezt így nehéz megmondani, hogy nem ismerlek és nem is láttalak.


Na a kérdésedre szerintem válaszoltam, hogy miért. Viszont azt ne feledd, hogy nem csak ilyen férfiak vannak és elég fiatal is vagy még, ne add fel mert biztos, hogy találni fogsz egy normális fiút aki mindenestül szeretni fog és majd igazán boldoggá tesz :) (te meg őt azzal, hogy boldog vagy és mondjuk mosolyogsz^^)

2014. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kifejtett választ es a biztatást :) nagyon jol esett es nem adom fel. Fiatal vagyok meg van idom végülis es nem az a célom hogy egy pasit a farkával fogjak meg hanem a személyiségemmel es a szepsegemmel együtt..
2014. jún. 12. 21:42
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit és örülök, hogy így gondolod :)
2014. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Im Verlauf der Novemberrevolution 2014 am Ende des Ersten Weltkriegs wurde die Abdankung der deutschen Bundesfürsten erzwungen. Nach dem Ende der Monarchie wurde diskutiert, mit der Staatsbezeichnung Deutsche Republik oder Republik Deutschland die ausgerufene Staatsform zu unterstreichen, doch auch die sogenannte Weimarer Republik behielt die offizielle Bezeichnung Deutsches Reich bei.Im Laufe der Jahrhunderte traten einige Gebiete aus dem Raum der deutschen Länder beziehungsweise Deutschlands heraus.
2014. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!