Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedéskor ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor ez mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Lakik a lépcsőházunkban egy lány. Nagyon szimpatikus, de nem tudom, hogy van-e barátja. Közös helyiségben van mindkettőnk biciklije. Ha otthagynék valamilyen apró ajándékot, csokit, ilyesmit a biciklijén,, az nagyon gyerekes lenne? Nagy valószínűséggel tudná, hogy tőlem van, de talán nem lennék tolakodó. Beszélgetni nem igazán szoktunk, csak köszönünk. Nem gondolom, hogy jó megoldás

Ezen kívül meg máshogy nem igazán tudnék vele kapcsolatba lépni.


2014. jún. 12. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
tudod hogy hivják? ha nem kérdezd meg, ha igen hivd el valahova... felesleges annyit agyalni ha nemet mond akkor nem és kész
2014. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kisbarack10 ***** válasza:
coki helyett egy levelet írj neki h meg szeretnél vele ismerkedni és dobja be a postaládádba a válaszát
2014. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kisbarack10 ***** válasza:
csoki*
2014. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség sőt valahogy érzékeltetni kell
2014. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha "véletlen" egyszerre raknátok be vagy vennétek ki a biciklit? és akkor megkérdeznéd milyen volt az út vagy épp merre tart?
2014. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egyidőben "közlekedünk", ezért ez nem jó, de köszönöm. A levélírásból talán már kinőttem, bár lehet, hogy a csoki sem jobb. :-)
2014. jún. 12. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék a csokinak aranyos.

Egy anyuka

2014. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és hűvös a hely? mert ha ott hagysz egy csokit és megolvad az valahogy nem jó. am tudnia kell, hogy neki hagyod ott! vagy mondjuk ha kopog az ajtón: "a biciklimen hagytad a csokim" már indulhat a beszélgetés :)
2014. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, valami kekszes sütire gondoltam, a csoki itt gyűjtőnév.
2014. jún. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!