Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elfogadható viselkedés? Vélemény?

Figyelt kérdés
17 éves okos lány, jogi egyetemre készül és sz*xkapcsolatban van egy 18 éves fiúval. Azt mondja azért, mert az érettségi mellett nem lesz ideje komoly párkapcsolatra, viszont szeretné kielégíteni az ilyen jellegű vágyait
2014. jún. 3. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Persze, miért ne lenne elfogadható viselkedés? Igényei vannak, éppúgy, ahogy a fiúnak is. Ha nekik ez megfelel, másnak nem kell, hogy megfeleljen. Ha mindkét fél egyetért a kapcsolat jellegével, akkor teljesen rendben van, szerintem.
2014. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Kis ribizli,jogász szak tele van ilyenekkel amúgyis :D
2014. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, mért gondolják az emberek, hogy ha egy lány intelligens és vannak tervei, nem szeret szexelni...
2014. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Hááát ebből is látszik, hogy nem szereti amit csinál (jog), és ezért állandó stresszben él, amit szexel vezet le... :-)


Amúgy meg mindenki mindenre megtalálja a megfelelő magyarázatot, amivel megnyugtatja a lelkét, hogy helyes, amit tesz... :-)

2014. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Minden nő Gonosz! Szóval fogadd el a döntését!
2014. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem csinál semmi rosszat, csak a vágyait éli ki, ezért teljesen rendben van a viselkedése.
2014. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Az ő élete, az ő döntései. Szerintem teljes mértékben elfogadható, és egyáltalán nem tartom emiatt ribizlinek.


Fogadjuk már el a tényt, hogy a nőknek is vannak szexuális vágyaik és igényeik.. És ha nem akar valaki kapcsolatot, attól ezek még ott vannak, és ki kell elégíteni őket. Bezzeg ha egy srácról szólna a kérdés nem lenne semmi probléma.


Ne legyünk már ennyire álszentek.

2014. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
sztem az baj, h fiatalon az ember még sztem nincs mentálisan készem egy csak szex kapcsolatra. Ezt még tapasztaltabb emberként is nehéz és kihívás a helyén kezelni.
2014. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az érettségi mellett nem lesz ideje... kb. a kabaré kategória. Mindenkinek arra van ideje, amit szeretne, és az érettségi nem annyira nehéz, hogy ne legyen mellette ideje az embernek semmire (kitűnő érettségivel, emelt szintűvel mondom ezt). Ha ekkor nem lesz kapcsolata, munka mellett, egyetemi vizsgaidőszak alatt sem?

Csak mert azt még megérteném, ha azt mondja, dugni akarok, de komoly kapcsolatot nem... de ilyen olcsó dumával mellé...

2014. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!