Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy többek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy többek között a szexhiány volt a szakításom oka?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat volt, és az utóbbi kb. 1 évben, az exemnek nem volt semmi libidója. Ráadásul érzelmileg próbált mindig befolyásolni, stb. Próbálta azt éreztetni, hogy igénytelen ember vagyok, holott ez nem igaz. Például volt, hogy egy egész héten nem ment se dolgozni, se iskolába, se máshova, még a boltba sem, rendetlenséget csinált, aztán nekem panaszkodott hogy milyen igénytelen a környezet.


21/F


2014. jún. 13. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Egy ilyen nővel, addig kell futni amíg el nem hagyod! :)

Szerintem reális lépés volt a szakítás, hiszen lényegében kihűlt a dolog.

És amúgy is hülye a csaj.. Keressen olyan pasit aki eltartja élete végéig.

2014. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2# igaza van!
2014. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A többek között az azt jelenti, hogy nem csak egy gond volt. Akkor pedig nem érthető a szakítás.
2014. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Keressen olyan pasit aki eltartja élete végéig."


Nem arról volt szó, hogy el kellett volna tartanom. Csak ha az Ő személyes életében valamilyen kudarc történt, akkor megpróbálta azt éreztetni, hogy én felelős vagyok érte, stb. Tehát nem igazán kezelte önállóan a problémákat. Ez nem azt jelenti, hogy nem segítettem szívesen, és nem támogattam! Csak bántó, ha ezt az ember alapelvárásnak veszi, míg fordított esetben akár simán nemet is mond. Én pl. nem próbáltam soha érzelmileg befolyásolni, ha valamire nemet mondott...


Nekem egyszer volt egy nagy kudarc, ami hirtelen jött, és úgy kezeltem, hogy hazamentem, leültem a sarokba, és sírtam egyet. Ő ott volt, és bár picit ideges lett miatta, de nem akadt ki. Nem jellemző egyébként egyáltalán, hogy így reagálok a dolgokra, és utána ezt a problémát sikerült megoldani, sőt, jobban jöttem ki a dologból, mint előtte. Csak a feszültséget így tudtam levezetni. Mielőtt ez megtörtént, nem volt közöttünk semmilyen konfliktus igazából, nem veszekedtünk. Később viszont volt olyan, hogy hisztizett, amiből lett egy veszekedés, és ezt az esetet felemlegette, és azt mondta, hogy elveszett a bizalma bennem, mint férfiban, és nem érzi már annyira a biztonságot. Most már sajnálom, hogy nem rögtön akkor dobtam ki! Ha most mondana ilyet nekem egy nő, akkor biztos elhánynám magam.

2014. jún. 13. 10:59
 6/17 anonim ***** válasza:

Nézd. Egy kissé zűrös nő képe jön le nekem, aki még szexben sincsen a toppon.

Ebből egy is elég hosszú távon, hogy tönkremenjen egy kapcsolat. Nem, nem gáz. Nem vagy köteles eltűrni olyan dolgokat amik számodra szenvedést okoznak. A szex is egy a sok szempontból ami összetart egy kapcsolatot szarvashiba lenne lebecsülni, és túlértékelni is. Ugyan úgy kell kezelni mint a többit. Ezért éppúgy lehet szakítás oka, mint bármi más is.


Ellenben fontos lett volna utána járni, hogy mi a gond a libidójával. Bár gondolom nem sok erőt fektettetek bele, volt vele gondod épp elég, ez is csak egy csepp volt a pohárban nem a fő gond.

2014. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az elmesélés alapján ilyen nőt bottal sem piszkálnék meg, legyen akármilyen szexi... :-)


Minden kapcsolatnak végének egyik oka a szex... ...talán mert a kapcsolat elején túl sokat csinálják, és hááát megunják... :-)

2014. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
figyu! Szerintem egyszerűen elkellett volna mondani neki hogy mi a problémád és úgy szakítani vele hogy még egy eséjt adsz és akkor sem változik meg. Persze csak ha egyáltalán érzel iránta valamit.
2014. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem annyira értem a kérdés okát, neked már nem felelt meg ez a nő, neki meg te nem feleltél meg, szakítottatok, kész, ámen.

Gondolom, nincs is kérdés, csak itt ki akartad magad panaszkodni az exedre és akartál egy kis vállveregetést, hogy ő a hibás, te biztosan nem.


Szerintem ezen már felesleges agyalni, majd lesz, akivel jobban megértitek egymást, aki jobban illik hozzád.

2014. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Ha egy nőt kielégítenek, akkor idővel még inkább vágyik a szexre és a kényeztetésre.


A barátnőm például full ideges, ha 1 hétig nem találkozunk, kb depressziós, és kívánja az orgazmust.


Szóval a kiscsajod szerintem olyan f aszra járt, amelyiktől megkapta azt, ami kellett neki.

2014. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!