Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy többek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy többek között a szexhiány volt a szakításom oka?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat volt, és az utóbbi kb. 1 évben, az exemnek nem volt semmi libidója. Ráadásul érzelmileg próbált mindig befolyásolni, stb. Próbálta azt éreztetni, hogy igénytelen ember vagyok, holott ez nem igaz. Például volt, hogy egy egész héten nem ment se dolgozni, se iskolába, se máshova, még a boltba sem, rendetlenséget csinált, aztán nekem panaszkodott hogy milyen igénytelen a környezet.


21/F


2014. jún. 13. 10:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Ha egy nőt kielégítenek, akkor idővel még inkább vágyik a szexre és a kényeztetésre.


A barátnőm például full ideges, ha 1 hétig nem találkozunk, kb depressziós, és kívánja az orgazmust.


Szóval a kiscsajod szerintem olyan f aszra járt, amelyiktől megkapta azt, ami kellett neki."


Ez igen! Akkor te kemény vagy, mint a kád széle!

2014. jún. 13. 12:20
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kemény, csak nem kis szánalmas eldurranós pö csű nyomigyerek
2014. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Nem kemény, csak nem kis szánalmas eldurranós pö csű nyomigyerek"


Felfogtam, hogy sokkal férfibb vagy nálam, sőt a legtöbb embernél. Nem is vitatkozok, elfogadom. Nem értem, hogy miért magyarázkodsz...

2014. jún. 13. 12:27
 14/17 anonim ***** válasza:
És gondolom hatalmas élettapasztalat is van mögötted T.utolsó válaszoló:(( Mert hogy ember(nő) ismeret az nincs az 100%!
2014. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Elég sokszor van ez így.
2014. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
munkahely elvesztése miatt sírtál?
2014. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem munkahely miatt.
2014. júl. 4. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!