Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek tudható be a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tudható be a barátnőm viselkedése? Lázad vagy eleve ilyen?

Figyelt kérdés

Két hónapja jöttem össze egy nálam 3 évvel fiatalabb lánnyal, akit már több, mint egy éve ismerek.

Igazából ő az a fajta visszahúzódó, csendes, szelíd lány. Jó tanuló, szorgalmas, jó magatartású..

Nem ri-banckodik, nem mutogatja magát. Nem is bulizik..

Ilyennek is tudom mióta csak ismerem, aztán összejöttünk :D

Amikor kettesben vagyunk pedig annyira máshogy viselkedik, mint szokott. Nem úgy értem hogy megjátsza magát vagy bármi, hanem picit olyan vadmacskás lesz :D

Folyton beül az ölembe amikor csak alkalma van rá ha kettesben vagyunk, hozzám simul, teljesen a mellkasomhoz simogatja a melleit közben le se lehet állítani a számról az övét. Meg bújik egyfolytában és elég sok furcsa megjegyzése van :D

Múltkor nem volt rajta melltartó és behajolt elém úgy percekig, hogy mindent lássak.

Meg ha simogatom a derekát, hátát felpipiskedik hogy a kezem a fenekére kerüljön.. Tele van ilyen húzásokkal.

Na, nem mintha mindezt bánnám, csak annyire letud sokkolni, hogy néha el sem hiszem ahogy viselkedik. Ahogy ismertem, azt hittem, hogy ilyen lightos járás lesz, mert olyan kis visszahúzódó, aztán meg most már ott vagyok, hogy ha szexelni szeretnék vele, biztos belemenne..

Mások előtt jókislány velem meg teljesen bevadul. Ez normális ?

Meg persze elég sokszor direkt húzza az agyamat, felhergel aztán hirtelen abbahagyja..


Miért viselkedik így?


19/F , 16/L


2014. jún. 13. 13:11
1 2
 1/13 Nadiene ***** válasza:
100%
Most dicsekedsz, mi?
2014. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
*facepalm*
2014. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2014. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16 éves kor, amikor a lányok bármire kaphatóak élvezd ki ;)
2014. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
-.-" minek neked barátnő...
2014. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Dehogy dicsekszem, azt a haverok előtt szoktam nem itt névtelenül :D

És nem, ő nem kapható mindenre.

2014. jún. 13. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen igaz:"Hamu alatt lapul a tűz"

Megkell adni amit akar, aztán kicsit lightosabb lesz!

Amugy meg pancser vagy:)

2014. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt kivel kiélnie magát, ezért csinálja. Én is ilyen voltam.
2014. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Minden normális barátnő ilyen...

23l

2014. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fényember ***** válasza:
Örülj neki hogy csak veled vadul be ;)
2014. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!