Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Benne maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Benne maradnátok egy kapcsolatban, ha feleségnek nem kellenétek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. A kortól, a kapcsolattol, az érzelmektől.
2014. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én jelen pillanatban úgy gondolom, hogy nem, ha passzol minden és közösen tervezzük a jövőt mindenképp esküvő és utánna a gyerek. Sajnos én ezt nem tapasztalhattam meg (2 éves voltam, mikor a szüleim elváltak), hogy milyen igazi családban felnőni és ezt mindenképp biztosítani akarom.

23N

2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ööö... szóval ez egy leszbikus kapcsolat?
2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Az, akinek nem fontos a házasság, nyilván igen. Nekem viszont fontos, hogy az a férfi, akivel együtt szeretném leélni az életemet és akinek gyerekeket fogok szülni, elvegyen feleségül, úgyhogy én nem maradnék mellette.
2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Oh, bocsánat! Sikerült felfognom! :D


Igen benne. Én viszolygok a házasságtól tehát eleve olyan férfit keresek akinek nem fontos a házasság.

2014. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg úgy gondolom, hogy igen.

Számomra nem olyan fontos a házasság.

2014. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem. Az én értékrendemben fontos, hogy a párommal közösséget vállaljunk minden téren és hogy hivatalosan is egymás hozzátartozói legyünk. Érzelmileg pedig nekem van jelentősége az egymásnak tett fogadalomnak.

Márpedig ha valakivel nagyon nem egyezik az értékrendünk és az érzelmileg, lelkileg sem ugyanazokat a dolgokat értékeljük a kapcsolatunkban, akkor nem választottam volna egy életre társnak.

2014. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem maradnék. Én vágyom rá. Illetve ahogy idősödöm egyre inkább olyan valakire vágynék akivel közös(hasonló) terveink,vágyaink vannak.
2014. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
az, hogy nem kellenék feleségnek, számomra azt jelentené, hogy valójában nem is szeret annyira, mint esetleg mondja, csak úgy van velem, amíg nem lesz jobb. még ha csak ezt nézem se maradnék egy ilyen ember mellett. de nekem különben is fontos a házasság, egy szép napon oltár elé szeretnék vonulni, hogy örök hűséget fogadjak a páromnak. nekem ez fontos, és ha valaki már eleve házasságellenes, akkor nem hiszem, hogy egymásnak lettünk teremtve. szóval nem, semmiképp se maradnék egy ilyen kapcsolatban.
2014. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Alapvetően nem hat meg a házasságosdi, szerintem házasság nélkül is lehet boldogan együtt élni, akár örökre. A kérdés, hogy ő ezt akarja-e. Ha azért nem akar feleségül venni, mert szerinte sincs szükség papírra, gyűrűre vagy hasonló szimbólumokra, akkor nem lenne ellenvetésem. Ha viszont az áll a dolog mögött, hogy nem biztos abban (=nem szeret annyira), hogy velem akarja leélni az életet, akkor nincs miről beszélni, vége. Nyilván én sem, mint projektet (veled vagyok 3 évig, vele meg 5 évig, aztán a harmadikhoz hozzámegyek és örökre együtt élünk) képzelem el a kapcsolatokat és tudom, hogy van, amit nem kell/lehet megtervezni, de ha itt és most nem úgy érzem, hogy örökre vele szeretnék lenni (aztán lehet, hogy a jövőben mégis szétválnak útjaink, mint mondtam ezt nem lehet így eltervezni, ez így alakul), hanem pusztán időszakos szórakozás lenne a dolog, már eleve nem látom értelmét.
2014. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!