Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyetek őszintén, van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek őszintén, van értelme reménykedni?

Figyelt kérdés
Van értelme egy kis péniszű srácnak reménykedni abban, hogy lesz kiegyensúlyozott boldog párkapcsolata? Merjen kezdeményezni, van értelme egyáltalán?
2014. jún. 13. 19:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát. 3.8
2014. jún. 13. 20:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Az is átlagos. Sztem ezzel már simán ki tudsz elégíteni egy nőt. Ha jó akarsz lenni az ágyban akkor sztem nézz utána a PC izom gyakorlatoknak.
2014. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!



Nem a hossz számít, hanem a vastagság!

És.. 14 cm teljesen átlagos méret.

Továbbá, lehet 20 cm nagyságú farkad, ha nem tudod használni ;) :)


Nekem sincs nagy, 17,9 cm hosszú viszont hihetetlen vastag, és beérem vele, simán. :)


Szóval, nyugodtan kezdeményezhetsz, nem kell semmitől sem tartani. :)


Üdv!


19/F

2014. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14cm az átlagos nem kicsi
2014. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igen, kezdeményezz. különben sose tudod meg, hogy mi minden lehetett volna.
2014. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat! Igen tudom hogy a vastagság talán még fontosabb is, de amint látjátok abban sem valami erős az enyém.

De jó tudom most ezzel kezdeni nem nagyon tudok semmit, ez van.

2014. jún. 15. 10:03
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez van, így teremtett meg az Isten (Mondhatni)

Nem ajánlatos ezeket a pénisznövelő szarságokat kipróbálni..

Sem a feltöltést..


Pontosan átlagos méreted van.. Egyik jó barátomnak a tiedtől kisebb van, mégis.. 4 éve barátnője van.. Szóval, nem a méret a lényeg. :)

2014. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!