Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem bugyuta fogalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bugyuta fogalom a "megcsalás" és "hűség"?

Figyelt kérdés

Most ezek a fogalmak tényleg a szexre terjednek ki?

Számomra a hűség azt jelenti,hogy hű maradok valakihez vagy valamihez,az elveimhez.Nem valami szexuális fogalom.

Megcsalás=becsapás?Vagy nem tudom,nekem ez annyira primitív.

Miért hiszik azt az emberek,hogy egyetlen emberrel kell szexelniük életük során ahhoz,hogy boldogok legyenek?

Engem nem érintene meg,ha valaki,akivel járok lefeküdne egy másik emberrel.Nem maga a tudat lenne rossz,hogy szex volt köztük,hanem,az hogy valami már nem olyan,mint volt,valami elmúlt.De látni ilyen primitív lényeket,akik akár verekednek is ilyen miatt.Nekem ez fura.


2014. jún. 14. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Húú... hát, ööö... ezt így elég nehéz lenne leírni. Hajjajj.. Bele sem kezdek, megyek elszívok egy cigit. De megpróbáltam!
2014. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
azért, mert csak úgy tudhatja az embör hogy kié a kölök akire vigyáz és neveli.
2014. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az ember primitív lény, ha nem tudod h megcsalt akk nem is veszed észre... ha tudod akk csak a meglátásod változik
2014. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ohhh, majd ha szerelmes leszel, nem így fogod gondolni :)
2014. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A gond azzal van,ha valaki nem őszinte,nem mondja el a vágyait.

Én nem szeretek hazugságban élni.

Az nagyobb gáz.Az tök normális,hogy idővel megunod egy emberrel a szexet,már akinek a szex élvezet,nem pedig valami kötelező dolog.Sok embernek csak egy eszköz a szex.Nem is élvezik.De ettől még vannak akik élvezik....

2014. jún. 14. 16:32
 6/17 PearlDiver ***** válasza:

A megcsalásnak nem csak a testi megnyilvánulása lényeges, hanem az érzelmi és bizalmi hatása is.

Elég furcsa egy ember lehetsz te, kérdező... Miért aposztrofálod a hűséget bugyuta fogalomként?

2014. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Múltkor beszéltem egy házaspárral.

40 év körül voltak.De annyira nyitottak voltak.

A szex náluk nem tabu és megbeszélik a vágyaikat.És előfordul,hogy néha mással is szexelnek,de nem is láttam még talán soha nálunk harmónikusabb párt,annyira szeretik egymást,látszik rajtuk.Csak felfogták,hogy a szex nem egyenlő a szeretettel.Hanem egy biológiai ösztön,és sokszínű dolog.Nem valami kötelező menet.

2014. jún. 14. 16:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a te kérdésed bugyuta.


Egyrészt a hűség szó nem "szexuális fogalom". Azt jelenti, amit te gondolsz róla. Híven kitartani valaki, valami mellett. Tudod, mint a filmes templomi fogadalomban (nem tudom, hogy a valóságban is így hangzik-e el, de igencsak találó): jóban, rosszban, egészségben, betegségben... tehát nem csak azt jelenti, hogy nem kefélek félre.


Megcsalás = megszeged azt, amit a másiknak ígértél. Ha nem ígértél testi hűséget, akkor elve az nem is tartozik bele.


De ezt nyilván előre tisztázni kell, hogy a másik is úgy gondolkodik-e erről, mint te.

2014. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,a hűség olyan elvont fogalom,de semmiképpen nem a szexhez kötném.Inkább olyan nekem,mint a lojalitás.

Nem hazudsz és nem gázolsz át azon az emberen,akihez hűséges vagy.Olyan lealacsonyító ezt azzal keverni,hogy 2 nemiszerv összetalálkozott.

2014. jún. 14. 16:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok,de ha valaki erről beszél,érezhető,hogy egyből a szexre gondol hűség alatt.
2014. jún. 14. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!