Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg a barátnőmet a hűségemről? (12 évvel idősebb, mint én)

Figyelt kérdés

Elég sokat buliztam, csajoztam. Anno munkahelyi partykon is luxus prostikkal kavartam, szóval van előéletem és tisztában is van vele. Velem egykorú, fiatal lányok vesznek körül, ő pedig nem bízik meg bennem. Pedig nem adtam rá okot, hogy kételkedjen bennem.

Én 21 vagyok, ő 33.


2014. jún. 14. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno,és már 21vagy....

és még 30 fölötti nőd is van...:D

Miért bosszantod itt a foreveralone gyerekeket...

2014. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha azt érezteted vele, hogy ő a legfontosabb nem lesznek problémák.
2014. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az estimese?
2014. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2

Igyekszem, de azért kezd terhes lenni a folytonos aggodalmaskodása és ellenőrizgetései.

2014. jún. 14. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tetszik....ez tök jó story, mesélj még.:)
2014. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó sztori,nekem is tetszik :)


Ha komolyan gondolod vele,mond el neki erélyesebben, hogy ő kell neked csakis.Senki más.

2014. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént, de semmi sem változik. Néha úgy érzem csak akkor lenne nyugodt, ha otthon ülnék egész nap.
2014. jún. 16. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Igaz egy korosztállyal lentebb de nálunk is 12 év van. Én 16/F vagyok, ő 28/N. Nálunk is fennállt fél évvel ezelőtt a probléma. Én egyszerűen elhajtottam (igaz nem is volt sok) a lányokat magam körül. Megszerveztem egy romantikus vacsorát, sétáltunk egyet és felmentünk a Citadellába (gyönyörű a rálátás az éjszakai városra a Dunával), utána elmentünk egy hajóbálra (tényleges bál, tehát estélyi és öltöny/szmoking), majd egy sétahajózásra, aztán hazamentünk és egy fergeteges hajnalunk volt ( :P )...


Tény, elvitte egy teljes havi fizumat (44000 Ft) + még kértem rokonoktól is, de megérte :D Aztán felelevenítettük a régi randijainkat, elmentünk a helyszínekre, stb. Ez neki elégvolt hogy bízzon a tényben, hogy nekem ő kell s senki más!

2014. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!