Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás? Tényleg haragszik rám?

Figyelt kérdés

Tudtuk, hogy bejövünk egymásnak, de mire lépett volna, már mással akartam összejönni. Akkor nem is beszéltünk, nekem lett párom. Mire odamentem volna hozzá, hogy igen, vele akarok lenni, az exem bekavart. (Egy osztályba járunk. Azt mondta neki, hogy még mindig együtt vagyunk. Pedig nem igaz) És meg akartam neki magyarázni, hogy nem igaz, még válaszra sem méltatott. Nincs barátnője.


Köszönöm a normális válaszokat

17L


2014. jún. 14. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy haragszik rád, csupán rosszul esett neki annak idején. Hagyj neki egy kis időt.
2014. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is léphettél volna, és az ő szemszögéből érthető, hogy nem bízik benned, de azt nem mondanám, hogy hibás vagy.
2014. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én léptem először .. és ő nem akarta "elsietni"
2014. jún. 15. 00:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az ő baja.
2014. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy két hetet és próbálj meg vele amondó vagyok hogy próbálj meg vele ismét beszélni. Addigra csak rendeződnek benne és körülötted is a dolgok. Szerintem érdemes még egy próbát tenni! Ha akkor sem hallgat meg akkor tényleg az ő baja, így járt hogy veled nem járt.
2014. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

így mész egyik karjai közül a másikhoz... szerintem tök nem jó..

19f

2014. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyik haverját küldte, hogy megkérdezze járunk-e. Nem is tudhattam biztosra, mi van... A másik, hogy mire mással összejöttem több idő is eltelt...nem egyik hétről a másikra.
2014. jún. 15. 07:07
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyet miért nem személyesen kérdez?? nem kötözködni akarok csak az egész helyzet valahogy olyan komolytalan a számomra..
2014. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!