Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamu Facebook profilos teszt? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu Facebook profilos teszt? :/

Figyelt kérdés
A barátom a kapcsolatunk elején huzamosabb ideig arról beszélgetett két lánnyal is, hogyan szexelnének, és egyéb pikáns témák. Ezekre a napokban bukkantam rá a levelezésében. (Légyszi hanyagoljuk a hasonló megjegyzéseket, hogy "mekkora görény vagy, hogy turkálsz a privát életében", mert most nem erre vagyok kíváncsi.) Azt mondta, hogy erre ma már nem lenne képes, de én szeretném ezt tesztelni. Csinálnék egy kamu Facebook profilt egy bombázó nevében, és megpróbálnám így üzenetben csábítgatni... Utána eldönteném, hogy átment-e, vagy sem. Lányok, ti meg mernétek ezt tenni? Fiúk, ha a végén a barátnőtök elárulná, hogy ez egy teszt volt, nagyon kiakadnátok? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

2014. jún. 15. 00:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

igen kiakadnék!

nem akarlak hibáztatni, de ha ilyet csinál akkor nem kötöd le eléggé az energiáit.

amúgy is milyen gondolkodás ez??? elmúltatok már 15 évesek?

2014. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
El. Ez egy elkeseredett gondolokodás...
2014. jún. 15. 00:30
 3/20 WheneverYouWant ***** válasza:
85%

Ne legyen nagyon bomba a profil arról lerí hogy kamu... Más rész ezt így hirtelen nem lehet... Amikor felveszi lehet hogy feltűnik neki hogy csak pár napja csatlakozott a facebookhoz...

Ha rám hallgatsz kérd meg az egyik olyan ismerősödet akit a barátod nem ismerhet hogy jelölje be és beszélgessen vele Ő.. vagy te az Ő facebbokjáról...


HA MÁR csinálni akarsz valamit akkor csináld JÓL!


azt hogy a végén elmond e neki azt döntsd el magadnak...

ÉN nem örülnék neki az biztos, ez annak a jele hogy nem bízol benne teljesen... Ennek persze lehet előzménye...

2014. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

ne haragudj de nem értelek.

mit kell ezen tesztelni?

nem voltatok együtt, ő meg ki volt éhezve. hát és akkor mi van? hozzá se ért más nőhöz...

inkább azzal foglald le az agyad mivel javíthatod a kapcsolatotok, kedveskedj neki, lepd meg, ne az irigységel meg a másik szurkálásával foglalkozz... bízz a másikban. így van értelme a kapcsolatnak kizárólag.

2014. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Mókás egy kapcsolat lehet! :D
2014. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem átlátszó lenne a dolog, így marad az a kérdés hogy megbízol benne vagy sem. :S Az én véleményem az hogy ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget. Tudom hogy az ördög nem alszik, de ha rosszban sántikál az előbb utóbb úgyis kibukik
2014. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Oké, akkor most legalább egy picit leszálltam a földre, és lehet, hogy igazatok van, butaság az egész ötlet..
2014. jún. 15. 00:37
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Igen undoritó lenne ..
2014. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ne keresd a rosszat, megtalál az magától is.

élvezzétek a kapcsolatotok :)

2014. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, már felvetődött benned az ötlet. Azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot. Itt a Gondolatrendőrség. Körül vagy véve.
2014. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!