Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat komolyabb szerelmet jelent?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta ez sokkal komolyabb kapcsolat, mint az elöző volt neki, ez azt is jelentheti, hogy az érzései is komolyabbak?


Neki az első szerelem olyan 4-5 évig tartott és nagyon szerette a lányt és én sokszor ugy erzem, hogy nem lephetek a lany arnyekaba, hiaba szeret engem is, ha en nem az a lany vagyok. Amugy 2 eve vagyunk egyutt, ő mondta, hogy ez komolyabb dolog annal. Szerintetek arra is értette, hogy komolyabban szeret?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. jún. 15. 10:54
 1/5 anonim válasza:
Egészen biztos, hogy úgy gondolja!:)
2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Naif_Hazazi ***** válasza:
vagy nem, cask azért mondja h ne parázz:D
2014. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haha.. na de azt nem írtam, hogy az a kapcsolat egy se vele se nélküle dolog volt. ebből 1 évig jártak. a csaj elhagyta egy másikért. ..
2014. jún. 17. 14:39
 4/5 Naif_Hazazi ***** válasza:
ha elhagyta egy másikért akkor nyugodt lehetsz tuti hogy utálja:D
2014. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okéoké :) és ha komoly kapcsolatnak tartja a miénket akkor komolyabban is szerethet? jobban, mint az előzőt?
2014. jún. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!