Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreléptem, de a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, de a férjem nem tud róla, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok férjnél, eleinte minden jó v, de utána a férjem egyre többet dolgozott, amikor megemlítettem, hogy lehetne egy kicsit többet velem, azt válaszolta, hogy ha többet lenne velem és nem dolgozna ennyit, akkor mi a f***ból tartaná fenn a családi házunkat, és hogy jót tenne nekem egy gyerek legalább egy kicsit lefoglalnám magam. Én erre válaszul egy hatalmas pofont lekevertem neki, és közöltem hogy akkor roh**jon meg. Felhívtam a legjobb barátját, akivel én is jóban vagyok, neki a gyerekkori barátja. Értem jött kocsival, valahol megáltunk dumálni, sokat ittunk és lefeküdtünk. A férjem azóta sem tudja mi történt. Szerintetek mit kéne most tennem, mi lenne a helyes? 26N

2014. jún. 15. 11:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen balek...

Az ilyen papucs emberek, akik egy ilyen nőért képesek bármit megtenni, szerintem meg is érdemlik.

2014. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

gusztustalan..ezt érdemli??..nézz mélyen magadba!! ha valaki igazán szerelmes soha nem lenne képes megcsalni a férjét, sőt a legjobb barátjával??!...úristen most r***c korszak van vagy mi??? TÉGED kellene jól felpofozni..


ja és ha nem jöttél volna rá mondd el neki, ezerszer jobbat érdemel nálad és okos is vagy, hogy ide írod ki..ennyit ér manapság a becsület?


20/L

2014. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

gratulálok, igazi probléma megoldás... most belenézhetsz a tükörbe, és megpuszilhatod saját magad...


Én úgy kidobnálak mint macskát fosni, de nem csak téged hanem a "barátot" is...

2014. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hogy én mit tennék ebben a helyzetben, arra nehéz okosat mondani. Ha engem megbánt időnként a párom valamivel, vagy nem sikerül nyugodtan meghallgatnunk egymást egy nézeteltérést, konfliktus követően, akkor nem nem pofozkodom, hanem elmegyek otthonról egy pár órára sétálni vagy bringázni, végiggondolom, ami történt, és próbálok megnyugodni.


Kívülállóként az például egy jó megoldásnak tűnne nekem, ebben a helyzetben, hogy elválsz, és mielőtt egy másik férfi színre lépne az életedben, egy darabig önállóan élsz, eltartod saját magadat, és közben végiggondolod, hogy kell-e esetleg bármin változtatnod ahhoz, hogy a következő párkapcsolatod harmónikusabb legyen, vagy te mindent tökéletesen csináltál a jelenlegi kapcsolatodban, házasságodban.

2014. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Te milyen nőnek érzed magad???

Egy gyermek megkoronázza a kapcsolatot normális esetekben,és igaza volt a párodnak.Tudod az ilyen mesterkélt nőkre ráférne pár lecke az élettől!A pofont úgy kaptad volna vissza mint ìhaj+a batyudat!Ha dolgozik a párod azt érted is teszi.Nem jutott eszedbe soha hogy egy ellazitó masszázs neki is jól esett volna?Néha.Két embert nem csak a szex/dugás tart össze.Egy kapcsi nem erről szól,az élet pedig végképp nem.Megcsaltad,látszik hogy tul sok szabadidővel rendelkezel és te még nem vagy érett egy komoly kapcsolatra.Inkább irom úgy hogy nagyonis egoista vagy!

2014. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aljas volt ugye tudod?

Szerinted a házasságban a problémák elintézési módja ez?


Fogalmam sincsen mit tegyél. Egyfelől mondanám, hogy most ne szólj, felejtsd is el, és soha többé ne forduljon elő, ha hinnék abban, hogy képes vagy megváltozni.


Másfelől a megbánásnak még csak a halovány jelét sem mutatod. Te nem megbántad, bűntudat gyötör, csak tanácstalan vagy. Ezt a férfit te nem szereted, lelkiismeret nélkül szexelsz másokkal a legkisebb probléma esetén is, ezért biztos vagyok benne, hogy újra, és újra meg fogod tenni.


Inkább hajlok arra, hogy vallj színt váljatok el, és azt a szerencsétlen jó embert nem kínoznád egy életen át.

Ha most itt lenne a férjed biztosan elmondanám neki, mert amit művelsz a legaljasabb dolog amit tehet egy nő. Kihasználod, ütöd, megcsalod, az élősködés összes jellemző tünetét felvonultatod.


És megelőzendő, hogy egy gyereke is legyen tőled, kvázi egy életre biztosan hozzád legyen láncolva most belenyúlnék a történetbe pedig tudom, hogy nagyon nem lenne szép tőlem...

2014. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Magányos_srác ***** válasza:
22%

Te jó ég, hogy egyes válasz adok mekkora bunkók, el se hinném, ha nem olvasnám! Ez az örök dilemma elmond neki vagy sem…

A válasz egyértelmű! Sosem szabad elmondanod, ami történt! Az egy merő tévhit, ha elmondod, megbocsájt, és minden rendbe jön! Nem! Ez az eset egy bosszúból elkövetett hiba volt. De a tény hogy lelkiismeret furdalásod van, jelzi hogy többé ez nem fog megtörténni. Hibáztál ennyi! Párod nagyon bunkón viselkedett, te pedig butaságot tettél. Ennek az a következménye, hogy el kell viselned a lelkiismeret furdalást. Ha elmondanád, csak tönkretennél mindent. Ez a helyzet!

2014. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki, így korrekt. Valószínűleg ezzel vége a házasságotoknak, de erre akkor kellett volna gondolnod, amikor megcsaltad. A másik verzió - amire nagyon kicsi az esély - hogy a férjed megbocsát, esetleg izgatja is őt a megcsalás, ekkor megúsztad a dolgot. Az őszinteség a legfontosabb.
2014. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%

karóba kéne húzni a mocskos ku*rva fajtádat.


DE! mivel nem érdekel kicsit sem a lúzer nyomorék férjed, teljesen jól tetted,további ilyen nagy sikereket nektek,remélem a következő pasid nem lesz egy lelki selejt fa*sz,és már a pofonnál pépes hússá veri azt retkes pofádat.

2014. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Ennél fosabb dolgot egyszerűen nem tudok elképzelni. Igaza van megvered és még meg is csalod ráadásul a LEGJOBB barátjával...... Hallod ez rohadtul tré. Csak ez az egy dolog ne történjen meg velem soha! Hogy mit kéne tenned? Hát ez már a neheze. Talán megérti, hogy miért feküdtél le vele talán nem. Már ha el mondod neki. Ha meg nem, akkor meg csönd van és kész, azaz semmi sem történt azon kívül, hogy lekevertél neki egyet. Sajnálom a srácot...
2014. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!