Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elszórja a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elszórja a pénzt betegesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ragaszkodik hozzá h magánál tartsa a fizut bevásároljon stb,és olyan dolgokat vesz h a hajam égnek áll,pedig nem keres rosszul 130e nettó...de rettenetesen szorja a zsét.Mindenki látja ezt,a barátnőim,anyukám,de még anyósom is aki amugy nem bír engem mindenki megmondta neki h nekem adja a pénzt mert ö egyszerűen kimegy a nyakán...nem vicces dolog mert van egy egyéves lányunk.Már kénytelen vagyok részmunkaidős állást vállalni mert máskülönben ott lennék ahol a part szakad,kocsink,házunk van HITELMENTES,a rezsiben segítenek a szüleim,130e ből ilyen feltételekkel sztem igencsak lehetne élni...de nem tudom mit tegyek h ideadja a pént.Szépen kérem nem adja,ha ordítok se.Persze hó végén bűnbánó pofát vág...am semmi baj nincs vele,nem iszik nem cigizik,nem nőzik de ez kikészít :(21 éves nő
2014. máj. 26. 22:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
Azért az a 130 nem is olyan jó...
2014. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Havi 130 ezer kimondottan rossz. 200 az átlag, cicu.
2014. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
200 max pesten te gyökér.
2014. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:

jóó, 1es, 2es, hol éltek?:D 130ból meg lehet élni


Kérdező! amikor bűnbánó, olyankor lehet vele beszélni? mármint, hogy rámutatsz, hogy ez van és változtatni kell, és erre reagál valamit?


avagy a férfi büszkeséget vedd célba! hogy miatta kölcsönbe veritek magatokat, hogy Te tartod el a családot, anyádéknak (ezt így szó szerint:D) kell fizetnie a rezsit, mert ő nem képes rá... szóval egy kicsit nem baj ha megsérted, de persze a cél az, hogy elhatározásra jusson

2014. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
oké de nem kell rezsit fizetni (anya velünk él ő fizeti a rezsi kb 90%át apa is segít)és nincs hitelünk...khmmm...és nem vagyok cicu neked meg főleg nem :)
2014. máj. 26. 22:47
 6/51 anonim ***** válasza:

Annyira tudtam, hogy a kedves válaszolók ezen fognak fennakadni :,)


Én ultimátumot adnék és ha ez se használ, akkor fognám magam és visszaköltöznék anyámékhoz a gyerekkel. Akkor talán átgondolja.

2014. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
sztem is 130 ból kifejezetten jól meg lehet élni igy rezsi és hitelmentesen ám ...lehet vele beszélni semmi baj vele ,csak hát ő a családfő és neki kell a zsét kezelni.-szerinte.mi meg szabolcsban élünk és ha más kénytelen minimálbérből élni ne már h mi ne tudjunk 130 plusz részmunkaidős fizuból basszus...
2014. máj. 26. 22:50
 8/51 anonim ***** válasza:

6os, az anyja lakik náluk:D és azért nem érdemes ilyen szavakat dobálni, hisz nem cél a kapcsolat tönkretétele!


arra akartam kilyukadni, hogy amikor bűnbánó, akkor "sebezhetőbb" és könnyebben tudsz benne komolyabb bűntudatot kelteni.. akkor meg rávehető arra, hogy változzon a rendszer


és nem egészen kell igaznak lennie.. az "anyósod tart el minket".. talán nem egészen igaz, dehát Te vagy a nő, az ókor óta Te kezeled a konyhapénzt! a férfiak gyakran nincsenek tisztában azzal, hogy mennyi pénz van a háznál és egyáltalán mennyi a kiadás.. szóval kicsit el lehet bagatellizálni a dolgot.. a cél a megdöbbentés!

2014. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Hát igen szomorú h ezen akadnak fent egyesek...aki tanácsokat adott és hasznosat köszi...nem tudok visszaköltözni a ház az enyém anya a haszonélvező...őt kidobni meg durva lenne...bár már kétségbeesésembe mindenen gondolkodom :(
2014. máj. 26. 22:53
 10/51 A kérdező kommentje:
Igy van nálunk is anya kezelte a pénzt nem is volt gond!egyszer mondtam próbáljuk ki h nálam van a pénz...na,akkor 3 hónap alatt annyit spóroltam h vettünk egy 100 e ft os kombi hűtöt,és nem éheztünk,de a férjemnk nem volt jó ez se,mert nem volt mindennap süti stb
2014. máj. 26. 22:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!