Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a férjem! Váljak?

Figyelt kérdés

38 évesek vagyok a férjem 45.14 éve vagyunk együtt, 12 éve házasok. Van két gyermekünk, és sokáig úgy éreztem nálam aligha van boldogabb ember a Földön. De ma már sajnos múlt időt kell használnom. A férjem egyszerűen unalmas. Nem tudok vele már vitázni az élet nagy kérdéseiről, ha beszélgetünk csak panaszkodni tud a világról pedig mindkettőnknek van jó állása( bár pár hónapja többet keresek lehet,h ez zavarja) és a gyermekeink szépek,egészségesek. Elhagyta magát, pocakot növesztet van,hogy hetekig nem borotválkozik stb. én ellentétben járok futni,figyelek arra mennyit eszem ( többet dolgozom mint ő) szexuális életünk nincsen. Az utóbbi olyan félévben azért mert egyszerűen nem kívánom őt,nem tudok tőle felizgulni. De már 2-3 éve gondok vannak ugyanis ő nem akar semmi újat. Mindig ugyanazt ugyanúgy. Tudom,h szeret sokszor odahúzz magához tv nézés közben, próbál kezdeményezni az ágyban, minden reggel puszival köszönt, vasárnap ágyba hozza a reggelit( szombaton én) a gyerekekkel nagyon jól bánik, de.egyszerűen már nem tudom neki viszont mondani:szeretlek

Sokszor próbálkoznak be pasik de nem engedtem a kísértésnek. Viszont tagadhatatlan,hogy azok a férfiak érdekesek. Ha csak egy jó szex erejéig akkor csak addig... de melletük nem unatkoznék, szerintetek váljak? Vagy a 2 kisgyermekünkel(akiket mindennél jobban imádok) kitolás lenne? Szabad válnom?



2014. máj. 20. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Írj egy privát üzenetet, mesélek valamit. Válasznak ide hosszú lenne, ezért privát...
2014. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki hogy így érzel, ha szeret megpróbál változtatni
2014. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Költőnő? ***** válasza:

Beszéltél már vele erről?

Ha esetleg tudna változni, akkor is visszafordíthatatlan a folyamat?

2014. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne válj el, mert vannak ilyen hullámvölgyek a házaséletben és most magabiztos vagy egy rendes férj mellett, de akik beprobálkoznak nálad, lehet azok mellett gyorsan leamortizálodnál. Mi ugy oldottuk meg ezt a válságos időszakunkat, hogy elkezdtünk eljárni kettesben nyaralgatni, hosszú hétvégézni és nagyon jót tett a házasságunknak. Szerintem minden nő és férfi is átéli ezt, hogy kicsit ráun a párjára és vonzónak talál egy másik férfit, (én volt hogy elcsábultam, de jópár együttlét után rosszabb volt mint a férjem), és utólag nagyon kár volt, de akkor ugy éreztem, hogy majd milyen jó lesz. Most ott tartok, hogy örülök hogy nem váltunk el, mert még őt tudom a legjobban elviselni és ha az energiánkat nem arra használjuk, hogy széthuzzunk, akkor sok közös élményben lehet részünk. Ha most te vagy jobb paszban akkor neked kellene feldobnod a férjedet, kicsit dobd be magad.
2014. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nos ha ezt komolyan fontolgatod erről fel kéne világositanod. Sűrgősen. Másrészt menjetek el 2 hétre külföldre, vagy bárhová belföldön. Légkör változás, a kapcsolatoknak jót szokott tenni! De mindenek előtt szólj neki, hogy válás lesz hamarosan, ha nem tudjátok rendbehozni a dolgokat, és párkapcsolati tanácsadót, párterapeutát vegyetek igénybe, KETTEN! Próbáljátok ezt a 14 évet nem veszni hagyni, hanem tegyétek meg amit lehet az ügyben. Komolyan! Egy jó szakember csodát tud tenni. (de nem azonnal, szakember, nem varázsló :)
2014. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szabad,csak nem biztos,hogy ez a jo megoldas . Ra kellene venni a ferjedet valahogy ,hogy ebredjen fel a csipkerozsika alombol . Sajnos en is hasonlo voltam,nem foglalkoztam a parommal es talalt valakit,akitol megkapta azt a torodest,amit tolem vart ..


Egyebkent lehet,hogy a valas tudata is eleg lenne hozza,nem feltetlenul kellene azonnal elvalni- mar persze ha nem abrandultal meg ki belole teljesen es kepes lennel meg egy eselyt adni a kapcsolatotoknak.

2014. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem igazán tudok már úgy nézni rá mint egy férfira. Mondtam már neki,h mintha ellaposodott volna a kapcsolatunk ő erre megsértődött. Évente kétszer el szoktunk menni kettesben egy hosszú hétvégére bár a legutóbbit kihagytuk( decemberben lett volna) nem akartan elmenni,nem élveztem volna
2014. máj. 20. 18:51
 8/17 Költőnő? ***** válasza:

Azért a mintha ellaposodott volna a kapcsolatunk az nem egyenlő azzal h drágám úgy érzem romokban a házasságunk és ha ez nem változik; válás következik.

Oké h benned már nagy a baj, de vágod h kihagyod egy fontos döntésből, ami pedig rá is tartozna?

2014. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Érthető ha most igy érzed. Párterapeutát ne hagyjátok ki a képletből, sokat segithet. Ezer olyan dolgot tud mondani ami működik, és se neked, se nekem lövésem sincsen róla. (ez is egy szakma :) ) Bőven el tudom képzelni, hogy 2 hónap múlva meg dúl a big love megint :)
2014. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nehez ugy ... Ha fejben eldontotted,hogy valni akarsz,akkor nyilvan nem is lesz mas megoldas . Mondom,ugyanilyen voltam mint a ferjed (na jo,nem hagytam el magam,sportoltam es igenyes voltam magamra mindig is ) - de nem foglalkoztam a parommal ,amig nem derult ki,hogy masnak is kell - azota mar sokkal jobban vagyunk,csak piszok nehez egyutt elni azzal,hogy mit tett :(
2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!