Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érezhetem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érezhetem, hogy nem szeret már úgy a párom, vagy túl sokat várok el? Örülnék, ha írnátok, már kezdek belebetegedni annyit agyalok rajta.

Figyelt kérdés

Hosszú lett,de remélem elolvassátok és tudtok nekem tanácsot adni.

Az a helyzet,hogy már 2 éve együtt vagyunk a barátommal.Nemrég minden tökéletesnek tűnt,viszont már egyre rosszabbnak érzem.

Régebb alig várta,hogy együtt együtt legyünk,ezt mondogatta is,sokat törődött velem és figyelmes volt,de mintha ez már változott volna. Az még mindig megvan,hogy mikor együtt vagyunk,szinte mindig ő fizet ha veszünk valamit,hiába ellenkezem,de sokkal kevesebb törődést kapok.Pl most 1-én is,az ő barátaival majálisoztunk, kaját sütöttünk stb,nem engedte,hogy én is beszálljak a költségvetésbe,kifizette a részem,de eléggé rosszul éreztem magam, 5-6 fiúval s csak én voltam a lány.A barátai nem nagyon nyitottak felém,elvoltak ott a hülyeségekkel.Én meg eléggé csendes fajta vagyok,de próbáltam beszállni a társalgásukba,de egyszerűen a kajás témán kívül nem tudtam hozzászólni semmihez.Hisz a régmúlt témáit hozták fel,akkor én még nem voltam a képben.Vagy elkezdtek ott a fűben hülyéskedni,megvolt az a szokásos haveri bolondulás,én meg ott ültem az asztalnál egyedül egy darabig. És nem arról van szó,hogy ilyenkor is elvárnám,hogy folyton rajtam lógjon a barátom, de a tavalyhoz képest egy csepp figyelmet sem kaptam.Akkor ha mellém ült átölelt,adott egy-egy puszit,kérdezte hogy érzem magam.Most ha 'véletlen'egymás mellé kerültünk vagy én oda mentem akkor sem törődött.De ezt a dolgot arra fogtam,hogy ott vannak a barátai,akkor inkább hagynom kéne őt.

A másik,amit észrevettem,hogy már alig keresi a társaságom,és neki mindegy,hogy ott vagyok,vagy sem.Régebb,ha elmentünk egy rendezvényre(buli,lagzi,eljegyzés)alig várta,hogy este kicsit 'elszökjünk's kimenjünk a sötétbe csókolózni 5-10 percre, az asztalnál ölelt,szóval látszott rajta,hogy igazán szeret.Már kérlelnem kell,hogy kijöjjön egy kicsit, ha pedig csókolózni akarok lerendezi egy szájrapuszival,vagy annyit mond,hogy ne csináljuk,mert utána neki kellemetlen visszamenni...

Így:suliban nincs csók(ott nem lehet)ilyenkor(alkalmakkor)nincs,mert kifogásokat keres, így marad csak az otthon,ami elég ritkán van,hogy kettesben lehetünk.Már csak akkor van csók és szex,ha neki épp kedve van.

(Megjegyzem,régebb a vonaton is alig várta,hogy csókolózzunk,most ha csak mi ketten vagyunk,akkor sem.)

Ha meg rákérdek,mindig annyit mond,hogy én milyen 'mániás' vagyok és folyton azt akarom.Tény,hogy sokat szeretnék vele lenni,kívánom is, 'olyan'téren nagyon bevállalós vagyok,de ez baj?Túl sokat várok el tőle,vegyek vissza?Mit tegyek?Nem tudom leplezni,hogy szeretem.

Amúgy meg mondogatja,hogy szeret, ha látja,hogy valami nem okés,olyankor kezd el csak bújni,megbecézgetni,tehát nem tudok kiigazodni rajta.Mi lenne a legokosabb viselkedés?Mit tegyek?Nem látom tisztán a helyzetet,első kapcsolatom,és nem tudom,hogy normális,amit én akarok,vagy túl sok?Folyton ezen agyalok,és 2 napja nem érzem jól magam.18L ő19F


2014. máj. 4. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:

És még az a helyzet sem áll fent,hogy nem hagyok neki elég teret...hisz nem találkozunk gyakran, inkább csak suliban, és egy vagy két havonta van 1-1 ilyen rendezvény vagy alkalom,de még ott sem vagyunk úgy kettesben.

Nem tudom hol a mérce,hogyan viselkedik egy fiú aki tényleg szereti a barátnőjét és ha valaki a fent leírtak alapján viselkedik attól még szerelmes vagy már kihűltek az érzelmei.

2014. máj. 4. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ülj le vele beszélni egy utolsót, ha meg nem változik, akkor keress mást. Nyilván nem lehet mindig bújni, csókolózni, kell személyes tér is, de meg kell találni az arany középutat. Nem lehet, hogy stresszel valamin, ami eltereli a figyelmét? Pl. érettségi?
2014. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem.Max a jogsin...

De ha stresszelne akkor nem csak nálam nyilvánulna meg,pl a barátaival nagyon jól elvan:/

2014. máj. 4. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Amint írtad, 2 éve vagytok együtt, ez elég sok idő ebben a korban. Szerintem megváltozott a személyisége, és lehet, hogy neked is és már nem úgy viszonyul hozzád. Beszéld ezt meg vele, mondd el neki így, ahogy ezt itt leírtad. Ha nem változik semmi, akkor hagyjad. Szerintem 2 év után már vágyik a szabadságra, fiatalok vagytok mindketten.
2014. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!